Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szabad azért még egy gyereket...

Szabad azért még egy gyereket vállalni mert én szeretném? Van már 3 fiúk és lány is.

Figyelt kérdés
Nem azért hogy legyen testvére a nagyobbaknak, nem azért hogy legyen lány/fiú is, meg semmi indoka nincs. Én szeretném és ennyi, ez önzés?
2013. febr. 10. 17:02
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Annyit gyereket vállalsz, amennyit csak akarsz, feltéve, ha el tudod tartani őket.
2013. febr. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam, tehát 3 gyerek van összesen, 2 fiú, 1 lány. Nincs gond az eltartásukkal, normális emberi körülmények között élünk.
2013. febr. 10. 17:04
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor miért lenne önzés?
2013. febr. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretnél, miért ne? :) Persze csak ha a párod is ugyanígy gondolja... (hallottunk már olyan nőről, aki azt hazudta a pasijának (aki még nem akart gyereket), hogy szedi a gyógyszert, aztán persze nem)
2013. febr. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
23%
Hát szerintem ha sok gyereket szeretnél, fogadhatsz örökbe is.
2013. febr. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
férjed akarja?
2013. febr. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

A férjem úgy van vele hogy ha én szeretném akkor oké, mindegy hogy 3 vagy 4 gyerek ő tökéletesen boldog így 3mal is. Segítjük egymást ahogy tudjuk természetesen nem a tudta nélkül szeretnék teherbeesni ...

Neki tökéletes így is, meg a 4 ellen sincs kifogása. De így kifejezetten nincs rajta a témán hogy legyen még egy. Nem tudom valahogy olyan önzőnek érzem magam mikor arra gondolok hogy nekem ez hatalmas örömet okozna hogy még egyszer átélhetném a terhességet, a kisbabával való törődést, a nagyobb gyerkőcöt szóval minden életkorát.

Én érzem úgy hogy a szívemnek lelkemnek mindenemnek ez tenne jót jobban mint belevetni magam egy új hobbiba vagy még többet dolgozni vagy bármi egyéb.

Eddig úgy volt más indok is mint pusztán ez hogy szeretnénk gyereket...

2013. febr. 10. 17:21
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
A gyereket egyébként sem szabad mások miatt vállalni. Csakis azért, mert te szeretnéd meg a párod.
2013. febr. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ja hát nem úgy értem, hogy az eddigieket mások kedvéért vállaltuk, csak hogy egy ugye mégse legyen mert kell tesó, a harmadik meg hogy 3 gyerek az még annyira nem sok:) meg hátha kislány lesz be is jött az lett:) Persze semmi se lett volna akkor se ha fiú csak így megvolt vmiféle magyarázat.
2013. febr. 10. 17:39
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem önzés,annyit vállalsz amennyit szeretnél a pároddal,és amennyit azért eltudsz tartani.Legalább 3 gyermeket szeretnénk,eddig 1 fiunk van.
2013. febr. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!