Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha elkezdődött a spontán...

Ha elkezdődött a spontán vetélés akkor be is fejeződik magától?

Figyelt kérdés
Nálatok hogy volt, lezajlott magától vagy műszeres segítség kellett a végén? Szedtetek közben-után valamit? :(
2013. febr. 12. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezért fontos, hogy orvosi követés nélkül ne menjen végbe az egész. Bár én szerencsés voltam, mert nem kellett műtét. Maradhatnak bent szövetdarabok.

Nekem eddig sajnos 6 vetélésem volt, ebből 4ment magától úgy, hogy otthon, nem kellett műszeres befejezés. :( Ebből kettőt tudott a doki, a másik kettővel nem mentem sehova. Reckír!

2013. febr. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. febr. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2-es válaszoló. De igen, jobb esetben befejeződik magától még a terhesség elején. Minél nagyobb a baba annál nagyobb a műszeres befejezés esélye a végén.
2013. febr. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Akkor úgy mondom: nem mindig.

A komplett vetélés csak igen korai terhességnél fordul elő.

2013. febr. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"a terhesség elején"-t írtam. Egyébként sajna van tapasztalatom, és 8hetes vetélést otthon a wc-ben csináltam végig egy rakás cataflammal! Utánna a dokihoz kellett visszamennem hogy megnézze minden oké .

Egyébként érdekes, mert nem akart azonnal kikaparni, azt mondja várjunk még, hátha elintézi magától a természet. Hát elintézte.

2013. febr. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó!!!És honnét tudtad,hogy vetélésed volt?2hónapja kb.késett pár napot,de tesztet nem csináltam!Utána megjött,de nagyon erős,darabos vérzéssel,sok alvadt vér is jött!Sokat gondolkoztam,hogy akkor nem-e lehet,hogy baba volt a dologban?
2013. febr. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Onnan tudtam hogy terhes vagyok hogy pozitív volt a teszt, és az uh-n is látszódott. Onnan tudtam hogy elvetéltem, hogy egyszerűen ömlött a vér belőlem, darabos, és egy egész nagy darab is, és iszonyatosan görcsöltem. Először kicsit vérezgettem, foltozgattam, akkor mentem a dokihoz. Ő mondta, hogy bízzuk a természetre, hátha nem kell kaparni. :(. Az eset után persze megnézett hogy minden rendben-e.


Egyszerűen ha késik a mensid csinálj teszted, ilyen könnyen megtudhatod hogy terhes vagy-e. Hogy voltál-e, azt senki nem tudja mert terhesség nélkül is lehet késés, és terhesség nélkül is lehet darabos erős vérzés.

2013. febr. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!