Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kb. milyen életkortól szimulál...

Kb. milyen életkortól szimulálnak a gyerekek fájdalmat? Hogyan lehet eldönteni, mennyire túlozza vajon el?

Figyelt kérdés
2013. febr. 13. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a gyerekek nem túloznak fájdalmat, az enyémeim biztos nem. Olyan kamaszkortól lehet szimulálás. Vagy ha feltűnően aktív pl reggel, de oviba menet más fáj mindene. Oviundor, de ezt gyors észre lehet venni. De a gyerek fájdalmát komolyan kell venni!
2013. febr. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egy gyereken észre lehet venni hogy nincs rendben nála valami levertebb nyűgösebb nem eszik iszik fekszik nem úgy játszik mint máskor szokott. A kislányom szokott néha becsapni kitalál mindent hogy itt fáj ott fáj pl ha készülök valahová és nem akarom vinni most lesz három éves
2013. febr. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A 3 éves fiamnak a hasa fáj állandóan, és már nem tudjuk, hogy csak mondja, vagy tényleg fáj. De olyan fájdalom nincs, hogy mondja, hogy fáj a hasam, a következő pillanatban meg vigyorog tovább...

Ő a viszketésre is korábban azt mondta, hogy fáj.

Nem hiszem, hogy szimulál, csak még esetleg nem tudja, hogy ha éhes, akkor nem fáj, hanem korog, meg akkor mondogatta ezt, amikor pl. leszidjuk, és ő visszatartja a sírást, csak görbül a szája. Olyankor én is érzek valamit a hasamba, ha vissza kell tartanom a sírást még felnőtt korban is... szóval ilyenekre gondolok.

2013. febr. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Eleven, örökmozgó fiam van. Lázasan is ugrál. elég sokat fájlalta a hasát. Egyedül én vettem komolyan, mert egy ovis ilyet csak úgy nem mond. Orvos is azt mondta nem is látszik betegnek, fél éven át ez ment. Orvos szerint idegi alapon fáj, pl ovi. Ugyanis semmi más nem utalt arra, hogy valami baja lenne. Én mégsem hagytam annyiban, egy ygereknek ha fáj akkor fáj. Kiderült a tejallergia. ennyi. Azóta nem fáj. Mindenki lerázott, egy orvost kivéve. És erősen allergiás, csak épp más tünete nem volt.
2013. febr. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!