Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy tudnám leszoktatni párom...

Hogy tudnám leszoktatni párom a káromkodásról?

Figyelt kérdés

nagyon zavaró. igaz még nem született meg a babánk, de kicsit félek attól, hogy azt hallja itthon, hogy csúnyán beszélünk. lehet, hogy akkor leszokik róla, nem tudom. csak egy példa: reggel fél órával hamarabb fölébredt minthogy kellett volna, és ennyit mondott: b.ssza meg már csak fél órát alhatok. tehát az eslő szava ez volt, és nem ez volt az első eset.

lehet, hogy csak én csinálok a bolhából elefántot, előfordul nálam, de ez tényleg zavaró.


2013. febr. 18. 09:38
 1/5 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=M42opQKO75Q


mutasd meg neki, ebből megtanulja :D

2013. febr. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem csinálsz elefántot, tényleg nagyon zavaró.

Az én férjem is indulatos, csúnyán beszél, ráadásul hangosan is (egyszerűen nem tud halkan beszélni).

Nálunk az volt a vízválasztó, amikor a 3 évesünk azt mondta a nagymamájának (anyukám), hogy : B_szd meg!

Azóta vigyáz a szájára, de előtte sehogyan sem tudtam rávenni, hogy türtőztesse magát.....

2013. febr. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nagyon remélem mi nem jutunk el idáig, és sikerül leszoktatni róla minél hamarabb.
2013. febr. 18. 10:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Kiraktam egy literes befőttes üveget az asztal közepére. Mint egy perselyt. Aki káromkodott köteles volt beledobni egy százast. Hát az első üveggel villámgyorsan megtelt. Mikor látta elszégyellte magát a sógor és a férjem is. (akkor még sógor velünk lakott) Most már üveg sem kell :)


Basszusgitár, kutyafaxni, kurratórium és társai még előfordulnak, de konkrét, nem elferdített káromkodás már nincs. A legkomolyabb amit már visszahallottunk a "buta vagy" megvető hangsúllyal. Valószínű oviból, itthon soha nem mondtuk.

2013. febr. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Kedves utolsó:! Ez a ("Aki káromkodott köteles volt beledobni egy százast. Hát az első üveggel villámgyorsan megtelt."). Ki vagy te? Netán te hozod ott a törvényt vagy mi a retkes f...xom én ezért biztos nem dobtam volna be egyetlen százast sem. Te sem vagy más, mint egy pénzéhes kis p..csa. Ha én lettem volna a rosszfiú, én a fejeden törtem volna szét azt a befőttes üveget, meg a torkodba nyomtam volna az összes százast, aztán nesze neked. Nekem egy asszony sem dirigál az biztos. Hát mi az, hogy köteles bedobni a zsét?? Te vagy a miniszter??, Vagy ki a rákos gx..cj vagy?? Mindenesetre a kérdező fejre is állhat szerintem e helyzet nem sokat fog változni. Poén:, Én bizos megetetném a százasokat az előttem szólóval, aztán nesze egyél drágám!. Persze mindez csak a poénos része nyílván azért már ilyen elvetemült nem lennék csak ilyenkor az indulat beszél belőlem. Na de aztán ki tudja mi lenne, ha eldurranna az agyam. A kérdező meg nem az anyja, hogy nevelje. Nem a férjet kell megnevelni, hanem a kölköket. A férjet a sajátjai már megnevelték úgy, ahogy.
2018. jún. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!