Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bírnátok ezt az életet így...

Bírnátok ezt az életet így hosszútávon?

Figyelt kérdés
anyukám kimegy külföldre dolgozni,apuval a nővéremmel és a pasijával élek. apu nem csinál semmit csak elmegy dolgozni meg mondogatja h csináljak neki szendvicseket mert h mit vigyen el dolgozni, valamint tiszta ideg mert anyu nincs itthon és ezért rajtam tölti ki a dühét, a nővérem és a pasija nem csinál semmit itthon, mindent nekem kell. dolgozok nyelvtanfolyamra járok és háztartást vezetek. senki se hallgat rám ha mondom h ők is csináljanak valamit. ti bírnátok ezt az életformát? 20/l
2013. jan. 10. 20:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
én hasonló helyzetben vagyok mint te. csak nálunk a nővérem nem csinál semmit és nekem kell az egész házat rendben tartani, amivel már a hócipőm teli. én amint tudok elköltözök itthonról. szerencsére fél évem van még a suliból, pik-pak munkám lesz, mert hiányszakma az enyém és a barátommal összeköltözök, mert ő se bírja azt ami náluk megy. lehet nem megoldás, de én nem fogom az életemet arra feltenni, hogy a nővérem után takarítsak.
2013. jan. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
35%

Én biztos elköltöznék!

Húsz évesen?nem igaz nem találsz valami albérletet....

felnőtt ember vagy! könyörgöml....

2013. jan. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
az a baj h én egy hónapig sem vok hajlandó erre. de muszáj. és ez a legnehezebb.
2013. jan. 10. 20:13
 4/19 anonim ***** válasza:
De miért csinálod? Ne helyetesítsd anyukádat, majd ha 2 napig éheznek, és 3 nap után rájuk rohad a szennyes, észhez térnek. Magadat lásd el és kész.
2013. jan. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
az ok h magamat ellátom de ha pl azt mondom apámnak h te is meg tudsz csinálni 2 szendvicset akk megsértődik kiabál stb.meg nem tom elviselni ha kupi meg piszok van. ezért inkább megcsinálom
2013. jan. 10. 20:15
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Mit keresel még ott 20 évesen?
2013. jan. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
elöbb írtam le. valamint tom ha itt hagyom apámat nem tud gondoskodni magáról. még 1 szendvicset se tud vagy nem akar megcsinálni. mindig nekem mondja.
2013. jan. 10. 20:17
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Évek óta kiszolgálom a végtelenül lusta, egymásra mutogató, igénytelen családomat. Hamarosan nem lesz rájuk szükségem, és akkor belefulladnak a koszba.
2013. jan. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
miért nem lesz rájuk szükséged? elköltözöl te is?
2013. jan. 10. 20:30
 10/19 anonim ***** válasza:

azért ennél kegyetlenebb sorsok is vannak és nem vagy már gyerek. nem a legidillibb állapot, de a siránkozás nem segít ("ti bírnátok?"). menj el dolgozni, vegyél ki egy albérletet és éld a saját életedet. amíg nem gyűlik össze a pénz, úgyis kénytelen vagy kibírni a közeget.


21

2013. jan. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!