Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Középső testvér szindróma?

Középső testvér szindróma?

Figyelt kérdés
Nálatok ez bejön? Tényleg a középsőnek a legrosszabb?
2013. febr. 20. 09:19
1 2
 11/11 anonim válasza:
Nekem is három gyerekem van, két fiú és egy kislány, és még nem tapasztaltam ezt. Viszont nekem is sokan mondták az óvodában, hogy középsőnek nagyon rossz lesz, én is mindig megőrültem ettől... Nálunk, a kisebbik fiam, a középső a legkiegyensúlyozottabb, a bátyjával folyton együtt játszanak, és egyáltalán nincs elhanyagolva. Akkor inkább már a kicsi lányom, a testvérei részéről, mert a két fiú nemigen veszi figyelembe, nem játszanak vele... Nem tudom, hogy azért-e, mert lány, vagy mert a legkisebb. Remélem, hogy ez majd idővel változik, mert eléggé rosszulesik neki.
2014. aug. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!