Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Meddig erdemes szedni szules...

Kriszti55 kérdése:

Meddig erdemes szedni szules utan Azalia fogamzasgatlo gyogyszert?

Figyelt kérdés
kb 1 honapja nem szopizunk,a ket cicibol egy kaves kanalnyi tejcsi jon,meg annyi sem mar.meddig erdemes szedni a gyogyszert,mikor kell felkeresni az orvost gyogyszert valtani,vagy kezdjem el szunettel szedni?mert szoptatas alatt szunet nelkul kelett.
2013. febr. 20. 12:43
 1/6 porcukormókus ***** válasza:

Ha mar nem szoptatsz, irass magadnak hagyomanyos fogamzasgatlot sztem, amit szedhetsz 7napos szunettel. Nekem azt mondta a dokim h ezek a szopis fog.gatlok eleg gyengek, ezert nem szabad szuntetet tartani.

Szerintem az a tuti, ha rakerdezel a dokidnal.

2013. febr. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem addig kellett szednem amig szoptatok. aztan aztmondta a doki ha elegedett vagyok vele maradhatunk tovabra is azalianal. az azalianal akkor sem kell szunetet tartani ha mar nemszoptatsz.
2013. febr. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bocsánat, hogy belekérdezek.

Nektek bevált az Azalia, nem volt tőle vérzésetek?

2013. febr. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
de en vereztem tole,de aztmondta az orvos h elejinte normalis ennel a gyogyszernel,mert meg kell szokni a szervezetednek.
2013. febr. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
en is vereztem hetekig,hol elmult 2 hetre,hol ket hetre megint,de ez termeszetes.
2013. febr. 21. 11:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, azt tudom, hogy az elején van vérzés, nekem is volt, de elmúlt. De most már fél éve szedem és néha barnázok, néha vérzek össze-vissza.
2013. febr. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!