Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Baj, ha 100méternél többet...

Baj, ha 100méternél többet nem hajlandó sétálni a 16 hónaposom?

Figyelt kérdés
Ha lemegyünk sétálni, akkor vagy csigalassúsággal sétálunk, mindent felvesz, ellenkező irányba megy, mint amerre hívom. 10 perc séta után meg felkéredzkedik. Hogyan tudnám növelni a megtett távot? Illetve ti nem kaptatok agybajt az ilyen szöszmörgős sétáktól? Mikor fog ez javulni?
2013. febr. 21. 10:48
 1/9 Jégtánc ***** válasza:
Minden más érdekesebb,mint amit te szeretnél:))) Ez teljesen normális.Nem kaptam agybajt,mert ez erről szól:) Majd pár év múlva javulni fog:))
2013. febr. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Kései Sirató ***** válasza:
Ez általában minden gyereknél így van, én babakocsit használtam még ilyenkor és hogy sétáljon, kivettem belőle és amikor elfáradt, újra bele tettem, két éves kor után ez javulni fog.
2013. febr. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ebben a korban ez még teljesen normális. És nem is lesz másként. Ezt el kell fogadni. Minden lefoglalja őket mindenre kíváncsiak.

Az én fiam 2 és fél éves, azért már jóval gyorsabban haladunk és sokkal nagyobb a megtett táv, de még a mai napig nehézkes időre célirányosan eljutni, mert mindenre kíváncsi.:) A célirányos út megvan, de azért előbb el kell indulni itthonról oda, ahová igyekszünk.

2013. febr. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerinted mennyi lenne a normális?kisfiam ennyi idősen tanult meg menni.majd 2 éves kora körül fog normálisan elkezdeni sétálni normál tempóban és hoszabb távokat.Ilyenkor annyit sétálnak mig néha kikéreckednek a babakocsibol,és mellette.
2013. febr. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Tök normális, amit csinál! S nem is kell még sokat tudni sétálnia.

Nyugi, így a jó. Neki még fel kell fedeznie a világot!

Amúgy ez is, mint így minden kicsi korban csak átmeneti időszak. Hamar túl lesztek rajta, észre sem veszed, és hamar el is felejted a dolgot!

Lányom is ezt csinálta tavaly.

Most 2,5 éves, és szépen jön mellettem, kézen fogva, célirányosan. Már jó ideje tudja, hogy így kell, és nem áll meg minden szösznél.

2013. febr. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Csak azért érdekelt a véleményetek, mert már nem egy kérdésnél olvastam, hogy másfél évessel nem használtak babakocsit.
2013. febr. 21. 21:18
 7/9 Jégtánc ***** válasza:
Nagyon bátor emberek lehetnek:))) Babakocsi jó ha kéznél van.Attól még nem kötelező beletenni,de inkább legyen majd,mint hogy ölbe cipelni hazáig:))
2013. febr. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én sem használtam babakocsit a lányom 10 hónapos korától, mert úgy utálta mint a bűn!

Bátorság vagy sem, ez volt.

Inkább haladjunk lassan és álljunk meg minden bokornál, minthogy végigüvöltse a babakocsizást, és fejjel kimásszon belőle. Amúgy 4 hónapos korától utálta, úgyhogy örülök, hogy valameddig kihúztuk.

Utána sétáltunk.

Én amúgy annyira nem bánom, nem volt könnyű eljutni valahová, de azért nem volt rossz.

Persze nagybevásárlást nem intéztem így, akkor autóval mentünk. Ha nem lett volna kocsim, bizonyára akármi is történjék, beültetem babakocsiba.

2013. febr. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kései Sirató ***** válasza:
A babakocsi azért is jó, mert ha közben elálmosodik és aludni akar, bele tudod tenni a babakocsiba. Én 1x jártam úgy a 2 évesemmel, hogy gyalog mentünk cukrászdába, ott elaludt és utána ölben kellett hazavinnem + meg a ssaját táskám a cuccokkal.. Jó a babakocsi.
2013. febr. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!