Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, akik sokszor vannak...

Anyukák, akik sokszor vannak egyedül éjszaka! Ti nem féltek?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy betörnek, ti meg egyedül vagytok a gyerek(ek)el, vagy tűz lesz és menekülni kell, esetleg nektek valami bajotok lesz, a gyerkőc meg reggelig (vagy amíg a párotok haza nem ér) egyedül marad?

Vagy van valami hasonló félelmetek?


2013. febr. 25. 12:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Féltem, de már van riasztó és kutya így nem félek. Muszáj valahogy ezen túltenni magad, mert a végig aggódott éjszakák nem tesznek jót. Ezek a dolgok akkor is megtörténnek ha a párod otthon van. Vidd a telefonodat az ágymellé, esetleg valami eszközt amivel ütni lehet. (Én heti 3 éjszakát egyedül vagyok, tudom miről beszélsz. )
2013. febr. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
23%
Nem miért félnék, azért annyira nem vagyok szerencsétlen, hogy egy égő házból ne találjak ki. A betörőkre meg ott vannak a zárak. Teljesen felesleges ilyeneken kattogni.
2013. febr. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem a férjem egy fél évig külföldön dolgozott, amikor gyesen voltam a két kicsivel. Az elején nagyon féltem, éjszaka szólt a tévé, égett a kislámpa, óránként felébredtem, este amikor a gyerkőcök már aludtak, akkor mentem zuhanyozni, és mindig az jutott eszembe, hogy ha most elcsúszok a fürdőszobában, összetöröm magam, senki sem tud segíteni, meg mindenféléket képzeltem.

Idővel azért hozzászoktam a helyzethez, de a gondolat mindig ott volt, ha velem történne valami a lakásban, a két pici nem tud tenni semmit, és senki nem talál ránk a házban.

Biztos nevetségesnek hangzik, de én ezt így éltem meg.

Gondolom, neked dolgozik a párod éjszaka, az annyiból jobb, hogy tudod, mindig hazajön. Kitartás!

2013. febr. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én már megszoktam, a férjem tűzoltó, és 24 órákat van benn. Van egy poroltó az ágyunk mellett, a telefon az ágy mellett a szekrényen, meg van 2 jó kutyánk. Ennél többet nem tudok tenni, még egy riasztón gondolkodom, mert azért sose lehet tudni.
2013. febr. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát én nem ilyenektől félek! Ezekre nem nagyon szoktam gondolni! Én inkább attól félek,hogy a picinek lesz baja! Beteg lesz vagy ki tudja és akkor mit fogok csinálni!
2013. febr. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én csak a betöréstől félek. Valahogy az soha nem jutott eszembe, hogy nekem bármi bajom lehet, vagy hogy a házban tűz lesz. Eddig!

Engem az nyugtat meg, hogy lefekvés előtt a bejárati ajtó elé mindig odatolok valamit, ami zajos ha megmozdul. Általában a gyerekek játékbabakocsiját használom. Az ágyam mellett van a telefon, és elérhető közelségben egy baseball ütő.

2013. febr. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
9%

Úristen, már miért félnék???


Egyedül élek most egy darabig a lányommal, de meg se fordult ilyen a fejemben.

2013. febr. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem azt mondom, hogy szerencsétlen vagyok, és nem tudom kimenekíteni a gyerekeket az égő házból, de azért egész más lenne, ha a férjem itthon lenne. Akkor monddjuk ő felkap pár cuccot, én meg a gyerekket és megyünk.


Vagy a betörős eset. Mi az emeleten alszunk, jön valaki aki betör hozzánk. Persze meghallom, mert nekünk is mindig van valami az ajtóban/ablakban. Hívom a rendőrséget, de mi van, ha ő meg feljön és bántani akar minket? Ha a férjem itthon lenne, akkor azért ő el tudná intézni amíg én telefonálok...


Vagy a másik eset amit írtak, hogy elesek, és beverem a fejem. A gyerekek meg addig mit csinálnak amíg magamhoz térek? Vagy magamhoz se térek...


Minden 3. nap van ilyen nálunk (tűzoltó), hogy nincs itthon 24 órát. Persze nem mindig gondolok ilyenekre, de hetente, kéthetente átfut egy-egy gondolat az agyamon...

2013. febr. 25. 14:28
 9/12 anonim ***** válasza:

Érdemben sajnos nem tudok hozzászólni,mert nem vagyok ilyen cipőben,de átérezve a gondodat én is félnék,mert amúgy is parás vagyok.

Baromi rossz lehet,szerintem nyugodtan sem tudnék aludni...

2013. febr. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Amúgy megszoktam már, hogy egyedül vagyunk ilyenkor, de azért teljesen más volt addig, amíg ketten voltunk csak. Akkor ilyesmi nem fordult meg a fejemben. Pedig 2szer be is törtek hozzánk úgy, hogy én vettem észre amikor a munkából hazaértem.
2013. febr. 25. 14:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!