Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek hogy esne hogy a...

Nektek hogy esne hogy a párotok bulizik ti meg 2 gyerekkel otthon vagytok?

Figyelt kérdés
A párom havonta eljár házibuliba haverjaihoz meg azoknak a barátnőjükkel. Én nem tudok menni mivel még a kisebbik kisfiam anyatejcsis. De nagyon rosszul esik hogy eljárkál nélkülem. Önzőség részemről vagy nem árt neki kikapcsolódni? Én 3 éve vagyok itthon sehova nem tudtam menni kis korkülönbséggel vannak a gyerekeim. Ja és párom húzza a száját ha menni kell velünk valamerre mert ő fáradt (séta,játszó...stb.)
2013. febr. 25. 14:59
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
10%
Fogod a gyerekeket és mész vele! Majd leszokik róla, vagy te rászoksz:) szoptatás meg lehet oldani, házibuliba jár, van ott szoba ahova elvonulhatsz. Én sose szűkültem be mert van 2 gyerekem. 3 hetes volt amikor felvonulásra mentünk, de mi mindig megyünk valahova!
2013. febr. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
89%

Az nem bántana, ha néha eljárkál.

Az viszont nekem is rosszul esne, ha húzná a száját, ha a gyerekekkel kellene lennie, illetve ha ő eljár, akkor én is megkérném, hogy vigyázzon a gyerekekre, amíg én is kicsit kiszellőztetem a fejem.

Szerintem soha nem azzal van baj, ha kikapcsolódik az egyik fél. Hanem azzal, ha nem vesz tudomást arról, hogy a másikat is megilleti ugyanaz (ha nem is pont ebben formában, de igenis meg kell osztozni a feladatokban és a kikapcsolódásban is).

2013. febr. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
80%

> házibuliba jár, van ott szoba ahova elvonulhatsz.


Ez ugye csak vicc? :)

Egy pici gyereket a megszokott környezetből kiragadni elég stresszelő lehet szegénykének. Zaj, szagok, nyüzsgés.. szted erre van szüksége éjszaka?


Egyébként a kérdésre válaszolva: én önzőségnek tartom.

Nem mondom, hogy nem járok, jártam el néha kocsmázni, de csak akkor, ha pl. anyósom nálunk aludt, egyedül sosem hagytam a kiccsaládom. Meg éjszakára sem maradtam el.

2013. febr. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
82%

A mi kapcsolatunkban sosem volt probléma, ha eljártunk külön bulizni, tehát engem egyáltalán nem zavar, ha elmegy a haverjaival, főleg havonta egyszer nem. Ugyanúgy úgy ahogy néha-néha én is megengedek magamnak 1-1 csajos estét, olyankor ő van a gyerekekkel.

Az viszont nekem is nagyon rosszul esne, ha közösen nem akarna sehova kimozdulni velünk.

2013. febr. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
21%
Nem zavarna. A játszótér meg általában unalmas egy férfinek. Bird ra valakire a gyerekeket, a kicsinek lefejt tej egy üvegbe es menj vele bulizni.
2013. febr. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ki jár mindkét félnek a szórakozás,ha buliba nem tudsz elmenni,menj el barátnőiddel kávézni stb.Sőt menjetek el közösen is legalább havi egyszer még ilyen kicsik a gyerekek,de később szerintem heti is belefér.már ha van ki vigyázzon rájuk.Párom annyira nem szeret eljárkálni,néha-néha megy, vagy velem együtt hetente,kéthetente egyszer,ekkor a mama vigyáz rá,én többször elmegyek egyedül a barátnőkkel nekem jobban igényem van rá.Beszéljétek meg ki jár mindenkinek kikapcsolódás külön-külön és együtt is,önzőség a másikat sehova nem engedni,illetve az is az ha csak az egyik mehet a másik nem,oldjátok meg.
2013. febr. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
76%

Havonta talán túlzás. Nem tudom milyen buli ez. Mi kb. hetente összeülünk a barátainkkal (2-4család) alkohol nem folyik, max egy kis boroskóla, sör. Egy-egy pohár, aki nem vezet, nem szoptat :) "Normális buliba" szilveszterkor voltunk utoljára. Egyébként egy évben 1szer ha elmegyünk egymás nélkül bulizni, csajos vagy pasis szülinapra, leány/legény búcsú. De összeülni összeszoktunk a barátnőimmel férfi, gyerek nélkül kb. havonta kétszer, ahogy a férjem is jár focizni a minden héten a barátaival.

A nagy bulizásokat pedig már magunk mögött hagytuk még a gyerekek születése előtt, "megöregedtünk" :)

2013. febr. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Házibuliba szerencsére nem jár, de havonta egyszer max. elmegy egy barátjával meginni pár sört. Van, hogy 2-3 hónap kimarad. Nem önzőség, ha te is szeretnél menni valahová! Sőt, természetes dolog. Beszéljétek meg, hogy havonta egy közös program, egy-egy pedig neki, ill. neked barátokkal.
2013. febr. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Ha én elmegyek 1 vagy 2 órára már hív hogy hol vagyok mikor jövök már.

Legutóbbi bulija ígérte 5-6-ra hajnalba itthon lesz. Fél 11-kor én hívtam hol van (már úton volt haza felé). Nekem ez no komment. Megbeszélni lehetetlen vele.

2013. febr. 25. 15:20
 10/27 anonim ***** válasza:
Úgy érted, délelőtt ért haza....?
2013. febr. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!