Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek hogy esne hogy a...

Nektek hogy esne hogy a párotok bulizik ti meg 2 gyerekkel otthon vagytok?

Figyelt kérdés
A párom havonta eljár házibuliba haverjaihoz meg azoknak a barátnőjükkel. Én nem tudok menni mivel még a kisebbik kisfiam anyatejcsis. De nagyon rosszul esik hogy eljárkál nélkülem. Önzőség részemről vagy nem árt neki kikapcsolódni? Én 3 éve vagyok itthon sehova nem tudtam menni kis korkülönbséggel vannak a gyerekeim. Ja és párom húzza a száját ha menni kell velünk valamerre mert ő fáradt (séta,játszó...stb.)
2013. febr. 25. 14:59
1 2 3
 11/27 anonim válasza:
0%

> házibuliba jár, van ott szoba ahova elvonulhatsz.


Ez ugye csak vicc? :)

Egy pici gyereket a megszokott környezetből kiragadni elég stresszelő lehet szegénykének. Zaj, szagok, nyüzsgés.. szted erre van szüksége éjszaka?



szerintem nagy részünk látott már oLyat, h egy pici baba házi buliba van. a szobákban nincs nagy zaj, ott nyugodtan tudnak aludni a gyerekek, babák. Szerintem picinek ti is voltatok. Nem azt mondom, hogy hetente de évente 2szer 3 szor megoldható.

2013. febr. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
33%

Az első, rendkívül agyas hozzászólónak, csak gratulálni tudok!!!


Szóval szerintem, ha egy férfinak családja van, az ne akarjon már házibulizni! Engem igen is zavarna. Ki tudja mit csinál ott? Miért nem bulizta ki magát a gyerekek előtt? És igen, rosszul esne, ha nem akarna jönni velem sehová. Mondjuk játszóra, sétálni én is egyedül járok a gyerekkel és nem a férjemmel, viszont a férjem nem jár sem kocsmába, sem házibuliba...Örül, ha velünk töltheti az időt.

2013. febr. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
17%
Most olvastam a kérdező kommentjét. Nőnél volt a gazember...No comment...
2013. febr. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Dorka veled egyet értek :) Mármint biztos nővel volt, azért megbízok benne csak ez az éjszakai kimaradás ezt nem szeretem és tényleg ki tudja mit csinál és az is rosszul esik hogy ő ilyen jól érzi magát nélkülem miközben mindenki párba megy a haveri társaságába. Ha elmenne sörözni meló után az rendben miért ne. Én nem érezném jól magam ha nem együtt mennénk el szórakozni. És a többieknek is köszönöm a hozzászólást mindegyikben van egy kis igazság :)
2013. febr. 25. 15:43
 15/27 A kérdező kommentje:
Én is egyedül járok játszóra a fiukkal de hétvégén ha itthon van jól esne ha lejönne velünk egy kicsit.
2013. febr. 25. 15:44
 16/27 anonim ***** válasza:
50%
érdekes hogy az le lett rögtön húzva aki szerint normális ha a felek külön külön és együtt is szórakoznak,a másik,hogy mindenkiébe van kis igazság? mindenki leírta hogy gondolja,attól kérdező,hogy neked csak annak a válasza tetszik aki szerint bűn ha gyerek mellett szórakozni mer az apa anya, az csak a szűklátókörűségedre utal
2013. febr. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
58%

Első "agyas" válaszoló vagyok. 2 kiegyensúlyozott jótanuló gyerekem van, akik tökéletesen megállják a helyüket a mai társadalomban. És képzeld el aktív baráti, családi életet éltünk, bármikor bármelyk volt picibaba. Mindig mentünk. Hétvégente házibulik, megjegyzem nem üvöltő visító tüctüc zene és nem okádós részeges társaság. Mindig volt hova tenni a babákat. De nem is olvasgattam mindenféle szakirodalmat, hogy jajj, most a gyerekemmel mi lesz mert kimozdulunk. Soha nem voltunk hajlandóak beszűkülni, csak mert babánk volt. ezt szokták meg. Jelenleg hatalmas baráti társaságuk van, kulturált gyerekekből áll. Mindenki úgy csinálja, ahogy jól esik. Én léptem, nem panaszkodtam, jól érezte mindenki magát. Egészséges családi életet élünk! Én sem "agyas"oztam le senkit.


Persze a kérdező helyzete már nyilván más, ahogy válaszolt azóta.

2013. febr. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastad mit írt? 11-re ért haza? Ha szerinted ez rendben van, akkor nagy probléma van a te látóköröddel is utolsó!
2013. febr. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Olvassál már végig:

"Persze a kérdező helyzete már nyilván más, ahogy válaszolt azóta."

2013. febr. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
78%
az hogy délelőtt ér haza nyilván már más probléma,pl kommunikáció,és kölcsönös tisztelet hiánya
2013. febr. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!