Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha éjjel kell bemennem a...

Ha éjjel kell bemennem a kórházba mert mondjuk elfolyik a magzatviz akkor 10 percre egyedül hagynátok az éjjel egyébként nagyon jól alvó 3 évest? Ne toljatok le a kérdés miatt! Vagy adjatok ötletet hogy csináljuk. Kieg lent

Figyelt kérdés
Nem szeretnék kioktató válaszokat kapni. Szóval arra gondoltam,hogy ha éjjel megy a magzatviz akkor ugye a mentő visz be(kocsink nincs,bkv-val meg elég huzós lenne bejutni Kispestről a Szt.Imrébe.Ha korábban jön akkor a Sote 1re kell mennem,ez is elképzelhető mert 2 ujjpercnire van a kijárattól a baba feje.) Az egyik nagyszülő kb félóra alatt lenne itt,másik kb 10-20perc alatt.(2 villamogmegállónyira lakik,van kulcsuk a lakáshoz) Vagy esetleg ebben az esetben a mentő megvárja a nagyszülőt hogy megérkezzen? Multkor kb 15 perc alatt érkezett meg a mentő.Azt mondta a doki hogy ha elment a víz akkor 30-40 perc és megérkezik a baba...Panel lakásban lakunk,szerintem az se megoldás hogy apuka marad addig vele s utánunk jön a kórházba mert lehet addigra mire beér megszületik a babóca. Kicsit parázok,de most megyek visszafeküdni mert folyamatos fekvésre vagyok itélve.(Egy 35 hetes kismama aki már elég rendesen parázik...)
2013. febr. 26. 12:42
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem várhatsz 10 percet az egyik nagyszülőre.
2013. febr. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
85%
Hát pedig vagy megvárod a nagyszülőket, vagy apa addig ott marad, amíg a nagyszülők meg nem jönnek. azért hidd el ritka, az, hogy magzatvízelfolyástól 30-40 perc alatt meglenne a baba. Bár csak így lenne. Én 70 km-re lévő kórházban szültem. Mindkétszer elfolyt a magzatvíz, autóval 50-60 perc alatt értünk át mindkét esetben. Onnan számítva az egyik 4 óra múlva a másik 3 óra múlva született meg. Ne parázz!! a baba nem siet annyira. Viszont 5 percre sem hagynám egyedül a nagyobbat!!!
2013. febr. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
szerintem is, úgyse fogtok rohanni.
2013. febr. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hagynám egyedül az tuti !!!!! nem tudnék nyugodtan elmenni a kórháza!!

nekem is 3 éves a lányom de ha felébredne és senkit nem találna a lakásba biztos halálra ijedne, ennek nem tenném ki!!!

én először a rokont hívnám h jöjjön, utána a mentőket....amire a mentők kiérnek a rokon is meg fog érkezni ha tényleg csak 10 percre lakik....

de nem lehet a rokont megkérni hogy költözzön át hozzátok az utolsó időkre?



amúgy oké hogy úgy tűnik hamar meg lesz a baba de közel sem biztos hogy 30-40 perc....

2013. febr. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
93%

Hát én inkább vállalnám azt, hogy apa lemaradjon a pici születéséről, minthogy ott hagyjam akár 10 percre is a gyerkőcömet. Bele gondoltál mit érzene szegény, ha pont mikor kiléptek az ajtón felébred, és sehol senki?! Hát az a 10 perc milyen lenne neki??? Én nem tudnám nyugodt szívvel otthagyni, eszembe se jutna!


Egyébként ha elmegy a víz...hát egyik barátnőm még 6 órát vajúdott onnantól...

2013. febr. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
100%
ja és ami még eszembe jutott hogy már lehet bőven a magzatvízelfolyás előtt lesznek fájásaid, én már akkor riasztanám a rokont....
2013. febr. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem hagynám ott. Nem is értem hogy fordul meg a fejedben, főleg hogy apa is vele lehetne. Elég önző dolog hogy elvárnád hogy a férjed veled legyen és nem a gyerekkel. Komolyan nem értem.
2013. febr. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
100%
én megvárnám a nagyszülőket és inkább egy pár oerces ráhagyással hívnám a mentőket, h ne kelljen őket is váratni (főleg azért, mert ezen életek múlhatnak). ez a 30-40 perc nem tudom, honnan jön a dokidnál. bárcsak ki lehetne ezt így jelenteni - de a szülés folyamata sajnos nem ennyire kiszámítható.
2013. febr. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
100%
Nem hagynám ott.
2013. febr. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is várhatsz 10 percet.
2013. febr. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!