Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Három hónapos pici mellett...

Három hónapos pici mellett hogy oldjátok meg a szépségápolást és a sportot?

Figyelt kérdés

Én eddig apára/nagyszülőkre bíztam ameddig elmentem futni vagy edzőterembe, de egyre jobban kacérkodom a sportbabakocsi gondolatával, azzal jöhetne velem a pici is futni/görkorizni stb. Van valakinek ilyen esetleg? Tényleg olyan jó, mint amilyennek meghirdetik? Kell figyelni itt arra hogy melyik márkát vegyem vagy az mindegy?


Ami pedig a szépségápolást illeti: a gyantázást és az arctisztítást/pakolást megoldom itthon, csak szemöldököt szedetni megyek kozmetikushoz, oda jön velem, hisz az csak 10 perc max.

A fodrász házhoz jön (anya fodrász) manikürre/pedikürre sose költöttem, átlátszó lakkal max kifestem ha alszik.


Igazából csak ennyit csinálok, kezdő vagyok még, úgyhogy örülnék ha megosztanátok velem ti mit és hogyan csináltok, hogyan/mikor szakítotok időt magatokra, hogy tudjak belőle tanulni.

Köszi:)


2013. febr. 27. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Húú, hát annyi időm megközelítőleg sincs, mint a babuci előtt, de azért próbálkozok megoldani. :)


Én fodrászhoz nem járok, magamnak vágom és festem, az kb havonta maximum 40 percemet veszi igénybe. Ezt általában hétvégén csinálom, mikor a férjem nem dolgozik. A körmömet gél lakoztatni szoktam, az egész kb fél óra, de oda velem jön a pici (nem szalonba megyek, hanem ismerőshöz házhoz)


Aztán kozmetikusnál csak szemöldököt szoktam szedetni, ami átlagosan 20-25 perc, oda is jön velem a babuci. De ezeket havonta egyszer szoktam, és mindet tudnám hétvégére tenni. A férjem pedig mindig mondja :) h menjek nyugodtan, Ő addig elvan a csemetével.


Na a sport az más téma, mert régen mindig együtt kocogtunk esténként a férjemmel (heti 3 alkalommal). Csak vele szeretek, meg max húgommal. Majd ha nagyobb lesz a picúr, akkor erre is kitalálunk valamit..

Mondjuk, ha jön a kistesó, akkor nem tudom hogy lesz :)

2013. febr. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mozgást itthon videora, aztán futóbabakocsival(nem kifejezetten futó de nagyon jó, 3 kerekű Hauck, a tipusról fogalmam sincs, használtan vettük, nem kérdeztem) is. Ha most lenne kicsim, tuti kipróbálnám a Bike with Babyt (spinning hordozott babával:) ) [link] és a hordozós latin fitneszt [link] de egyik ismerős anyuka szobabiciklizik hátán a babával ha épp edzésidő van, ő meg nyűglődik:).


A szépségápolást itthon csinálom, nagykezelésre, fodrászhoz meg akkor megyek ha valaki tud lenni a lányommal.

2013. febr. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 frászkarikaborsó ***** válasza:
itthon tornázok, amíg apával amúgy is játszanak. A szőrtelenítést szintén, bár kevesebbszer van rá időm mint régen. Arcpakolást nem használok, fodrászhoz sosem jártam gyakran, lakkozni sem szerettem soha. A körmöm most már nem növesztem a baba miat.
2013. febr. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!