Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi ideig cumiztatok?...

Mennyi ideig cumiztatok? Kellett emiatt fogszabályozó később?

Figyelt kérdés
2013. febr. 28. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem cumiztam, a novereim se, ezert nalam anyukam mar nem is probalkozott a cumival. Fogszabalyzo nem kellett, az egyik fogam egy picit ferde, a tobbi teljesen szabalyos.
2013. febr. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom meddig de cumiztam. Volt fogszabályzóm általánosba 3-4 évig, de semmit nem haszált. Ilyen kivehetős volt. Mivel zavart, hogy a két felső metszőfogam ferde, így felnőtt koromba rakattam állandót. Az 1,5 évig volt fent. Aztal már szépek lettek.
2013. febr. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én még 6 évesen is néha cumiztam, de sosem kellett fogszabályozó, a fogorvos mindig megdicsérte milyen szépek a fogaim.
2013. febr. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nem cumiztam, de 2 évig volt állandó fogszabályzóm. A húgom 6 éves koráig cumizott, neki nem volt fogszabályozója, olyanok a fogai, mint a gyöngysor. Tök szabályosak. Üdv.
2013. febr. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elmúltam 6 mire el tudta vinni a Mikulás és soha nem volt gond a fogammal! :)
2013. febr. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

7 évesen mikor iskolás lettem elvitte a cica...sokat sírtam utána. Emlékszem mennyire szerettem...szalagra kötve hordtam a nyakamban :) pedig de rég volt mégis, mintha most lett volna.


Szép szabályos fogsorom van, sosem kellett fogszabályozó.


A lányom az ujját szopizza kicsit kiállnak a fogai, de remélem hamarosan elhagyja. A cumit 3 hónaposan kilökte a nyelvével utána sem kérte :)

2013. febr. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hugom 5 éves koráig cumizott, szép szabályos fogsora van. Én kb 2 évrs koromig. Volt éjszakai fogszabályzom de utáltam. Az alsó fogsoromnál torlódtak a fogaim, helyhiány miatt. Egyet ki kéne húzni és állandó fogszabályzót rakatni. De már megszoktam így, nem vágok bele.

30 éves vagyok.

2013. febr. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én még most is szoktam :DDD de a fogaimnak nem árt meg egyáltalán :DDDDD


Bocsi ez csak egy késő esti tréfa volt!!!:DDD


További szép estét és jó éjszakát kívánok!

2013. febr. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
5 éves koromig az ujjamat szoptam. Kellett, előreharapás miatt, tipikusan ezt okozza.
2013. márc. 1. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!