Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Őszintén, első babát várók,...

Őszintén, első babát várók, Ti is érzitek, hogy bár az utolsó helyen, de azért is várjátok a babázást, hogy ne kelljen dolgozni menni, hanem otthon lehessetek?

Figyelt kérdés

Várom,hogy amikor a párom hazajön,én itthon leszek és többet lehetünk együtt,hogy nem kell hajnalok hajnalán dolgozni menni,ilyenek...

Ti is érzitek ezt?


2013. márc. 3. 19:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
nem
2013. márc. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Őszintén? Igen, én is így éreztem/érzek.

Semmi nem hiányzik a melóból, max. a kollegák.

2013. márc. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ez az indok nem merült fel bennem gyerekvállalás előtt, szeretem a hivatásom. Viszont amikor terhes voltam, a vége felé már nagyon nem kötött le a munkám.
2013. márc. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Igen, most 2 hetet itthon voltam semmi kedvem vissza menni dolgozni.


Olyan jó volt főzőcskéztem mosogattam, mostam rendben volt a háztartás, pihentem jó volt minden :( de a pénz miatt muszáj vissza mennem :(

2013. márc. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
15%
Hajnalok hajnalán majd pelenkázol és szoptatsz a párod meg majd a haverjaival lófrál vagy a gép tv elött ücsörög.
2013. márc. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

"Hajnalok hajnalán majd pelenkázol és szoptatsz" - Hál' Istennek,alig várom! :)

"párod meg majd a haverjaival lófrál vagy a gép tv előtt ücsörög." - Elég boldogtalan lehetsz,ha ilyen a párod.

2013. márc. 3. 20:10
 7/18 anonim ***** válasza:
Én is így éreztem.Persze nekem is a legutolsó helyen állt.Amúgy is egy pocsék munkahelyem volt.Azért sosem panaszkodtam ha hajnalban kellett kelnem a babámhoz(mivel ő a mindenem) de ha munka miatt kellett...pfff
2013. márc. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Egyébként igen, kicsit ambivalens a dolog, én is így voltam, hogy de jó végre kicsit otthon, aztán rájöttem hogy MINDEN melónál nehezebb, pont a 24 órás állandó készültség miatt illetve hogy sosincs vége a napnak, nem úgy mint a melóhelyen ahol várhattam a délutánt vagy a hétvégét...

Persze nem bánok semmit, csak nekem kifejezetten jól esett évek után visszamenni dolgozni ( 2 gyerekem van) és megbecsültem hogy "csak" magamért felelek és magammal kell foglalkozzak legalább abban a 8 órában.

2013. márc. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
jaa és 8as vagyok az lemaradt hogy a munkába 6.45 kor keltem és délután 5 felé itthon voltam, és a sors megáldott 2 pacsirta típusú gyerekkel akik 5 és 3 évesek de még eddig egy kezemen meg tudom számolni hányszor aludtak 6.30nál tovább (nyáron pedig még ennél is hamarabb kelnek, úgy 6 fele).
2013. márc. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
25%
Szia! Én emiatt pont nem vártam. Amikor terhes voltam, tudtam, hogy nagyon fog hiányozni a munkám. Imádtam, amit csináltam, tele kihívásokkal, külföldi utakkal, és új ismeretségekkel... Persze minden egyéb más miatt nagyon boldog voltam, és nagyon vártam a kisbabámat, de most, hogy 3 éves a kisfiam, visszavártak a régi helyemre, nem is kell annyit utazgatnom, és nekem így kerek az életem:-)))
2013. márc. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!