Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy lehet fenntartani az...

Hogy lehet fenntartani az albérletet, ha az egyik fél munkanélküli, és gyerek is van? Vagy akinek hiteles a lakása, az hogy oldja meg?

Figyelt kérdés
A férjem havi 100ezret hoz haza. Egy kislányt nevelünk, nekem sajnos nincs munkám. A rezsi durván 50ezerre szokott kijönni egy hónapba. Ha lakbért is kéne fizetnünk, vagy hitelt, az megint legalább minusz 50ezer volna. (szerencsés helyzet a miénk mert egyiket sem kell, de így is alig jövünk ki) És el is ment volna az egész fizetés úgy, hogy még nem ettünk, nem ittunk. Komolyan nem tudom, hogy lehet így megélni? A rokonok jóindulatából, vagy vannak esetleg igényelhető támogatások?
2013. márc. 5. 12:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Albi: 30e, Kocsi:21e, tel(2)+net:16e, a többi a rezsi

Így értettem

2013. márc. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
én saját lakásban élek (nincs rajta hitel) viszont egyedül nevelem a kisfiamat, a fizum, a gyerektartás, + a csp, együtt 213 ezer, ebből megvagyunk, viszont nekem semmi segítségem nincs, nincsenek szüleim, senkim, szóval ha én elveszteném a munkámat, végem lenne ..:(
2013. márc. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!