Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi idősen élvezi igazán...

Mennyi idősen élvezi igazán egy gyerek az állatkertet, bábszínházat, cirkuszt?

Figyelt kérdés
2013. márc. 5. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:

2 évesen már felfogja,hamarébb csak egy ideig köti le.

tapasztalat.

2013. márc. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1,5 évesen már nagyon tetszett a gyerekeimnek az állatkert.

Az egyik gyerekem 2 évesen már nagyon élvezte a bábszínházat, végig is ülte, imádta. A másik gyerekem 2,5 éves, még nem vinném őt bábszínházba, egyelőre nem oda való.

A cirkuszt én nem szeretem, így a gyerekeim is kénytelenek lesznek addig nélkülözni, amíg valamelyik nagyszülő el nem viszi őket.

2013. márc. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2 évesen vittük állatkertbe,imádta,reggeltől estig jól szórakozott.Cirkuszt én sem szeretem,oda nem megyünk,bábszínházat még nem ülné végig szerintem.2 és fél éves.
2013. márc. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ez gyerekfüggő, mint általában minden.

20 hónaposan voltunk az állatkertben a fiammal. Már érdekelte, leginkább az állatsimogató jött be neki. Idén biztos jobban tetszik majd neki.

Bábszínházba, cirkuszba nem vinném. A 15 perces mondókás/éneklős céges mikulásünnepségen is az ajtónyitogatással volt elfoglalva, pedig már 2 éves volt.

A 3,5 hónapos húgát jobban érdekelte a műsor.

2013. márc. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem volt még három a fiam mikor elmerészkedtem vele a vadasparkba. Annyi volt érdekes hogy a teve büdi, és nagyon élvezte a járdára festett mancs nyomokat, ill. volt egy pici játszótér, itt töltötte a legtöbb időt. A többi nem érdekelte.
2013. márc. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

állatkert: másfél évesen még hamar elfáradtak a nagy nézelődésben, két évesen viszont már mindkettő nagyon élvezte


bábszínház: a lányom icipici baba kora óta imádott minden ilyesmit tágranyílt szemmel elvarázsolva ült végig akármilyen hosszú előadást, ha ritmikus beszéd vagy ének volt benne, illetve ha tánc, akkor ő is táncraperdült álló helyében a szék előtt és ropta véges-végig mindig. szóval vele érdemes volt és lehetett is menni minden ilyesmire. A fiamat viszont totál hidegen hagyta lett légyott bármilyen szuper báb/ének/táncelőadásról is szó, még most 3 évesen sem érdekli cseppet sem semmi ilyesmi, egyszerűen nem köti le


cirkusz: nem tom, pénteken kiderül :) életünk első cirkuszi előadása lesz, még én se, voltam sosem... a biztonság kedvéért két felnőtt lesz a két gyerekre, hogyha az egyik ki akarna jönni de a másik nem, akkor végignézhesse az előadást. De bízom benne, hogy tetszeni fog nekik, mindketten imádják az állatokat és itt lesznek elefántok, tigrisek, lovak stb...

ja, amúgy 4,5 a lányom és 3 éves a fiam.

2013. márc. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!