Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülők! Miért gondoljátok,...

Szülők! Miért gondoljátok, hogy ha megtiltjátok hogy a lányotok nem lehet kettesben (egy házban) a barátjával, akkor ebből következik, hogy be is tartja és nem szexelnek?

Figyelt kérdés

Nálam most ez a helyzet, szüleim nem engedik. Bár már így is lefeküdtünk egymással, amiről nem is tudnak (pont ezért). Ezzel csak hazugságra kényszerítenek. valaki ezt magyarázza el nekem, hogy miért kó, vagy mit tenne a helyemben.

L/17



2013. márc. 4. 22:12
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
az utolsó sorban azt akartam írni, hogy *jó a kó helyett.
2013. márc. 4. 22:19
 2/11 anonim ***** válasza:
Vársz míg a szüleid megenyhelnük,esetleg szépen beszélsz velük,hogy engedjék meg.Mellesleg nem mindegy mióta vagytok együtt?
2013. márc. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Anno velem is ezt csinálták és én is titokban voltam együtt a barátommal..Évekkel később kiderült, hogy a szüleim sejtették hogy valahol máshol megoldjuk, őket csak a látszat érdekelte hogy ne az ő házuk fedele alatt.Így az ő nevelésük feddhetetlen maradt,ha teherbe estem volna, még részben sem az ő felelősségük lett volna. De őket nagyon érdekelte,mások mit gondolnak róluk.
2013. márc. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Most még csak 3 hónapja, de már egyszer 1,5 évig jártunk. Akkor sem engedték, pedig ismerik a fiút és szeretik is. Próbáltam már anyukámmal szépen beszélni, de nem sikerült...
2013. márc. 4. 22:29
 5/11 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy fura érzés nekik,hogy a pici lányuk szexel a másik szobában. Tudják valahol hogy ez ennyi idősen már normális,de mégis csak a kislányuk vagy.
2013. márc. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Jahj, erről az a sztori jut eszembe, amit anyám mesélt.

Volt egy leányzó, akit a szülei egyedül még a discoba se engedtek el. Ment az anyja vele..

Anyuci bent ült, a kislányt meg meghúzták a kocsiban:DDDD


Érthetetlen hülyeség ez:)

2013. márc. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nálunk szerencsére nem volt ilyen gond! Igaz 15 éve múltam mikor összejöttünk és kb 1 év után aludhatott ott! De apám miatt a másik szobában. De anyu tudta mi a szitu így éjszaka úgy is megoldottuk! Anyu meg mellettem volt,gyógyszer meg minden! És azóta is együtt vagyunk csak már külön ház, saját gyerek!:) De szerintem minden szülő tisztában van vele,hogy mit csinálnak a gyerekek csak inkább nem akarnak tudni róla! Így könnyebb nekik! Ti meg úgy is megoldjátok!
2013. márc. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az oké, hogy nem akarnak tudni róla. De amikor le vagyok üvöltve, hogy nincs itthon senki, de ne merészeljem áthívni a barátom, meg ha tudják, hogy vele vagyok, fel óránként hívogatnak.
2013. márc. 4. 22:55
 9/11 anonim ***** válasza:
Nálam is így volt, kellett 2 év mire nálunk egy szobában aludhattunk, a lányos anyukák ilyenek....de azóta már eltelt 10 év a férjem lett és azóta már gyerekünk is van!:-)
2013. márc. 5. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha 1,5 éve jártok,17 éves vagy nekem nem lenne kifogásom,de 17 éves kor alatt nem engedném az együtt alvást,és itt nem csak a szexről van szó
2013. márc. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!