Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik színű babakocsit...

Melyik színű babakocsit választanátok? Link csatolva!

Figyelt kérdés

Kislánynak lesz, de azért ezek közül válogatok, mert hátha lesz egy kisfiúnk is!

[link]


[link]


[link] grey


2013. márc. 6. 11:50
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
66%

Első vagy második, de én rózsaszínt, vagy lilát vennék.

Ez a babakocsi nem fog két gyereket kiszolgálni neked, nyugodtan veyél csajos színűt, és az sem biztos hogy a második fiú lesz!


Nem egy nagy összeg ez a kocsi, hogy majd a másik az is ne vehetnék egy fiúsat

2013. márc. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Utolsónál a pont! Már én is elkezdtem finoman megfogalmazni, de végül az előttem lévő leírta a lényeget.
2013. márc. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Fiunak a 3 linkett,kislánynak ,pirosat,vagy rozsaszint.venék.
2013. márc. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, kiszolgál-e 2 gyereket, nem ismerem ezeket a kocsikat, viszont szerintem mind3 uniszex színű, bmelyikbe szívesen tenném a babámat, akár fiú, akár lány. Nekem személy szerint az első tetszik a legjobban, de ízllések és pofonok. Amúgy mi anno egy sötétbarna multifunkciósat vettünk a kislányunknak, mondván, hátha a 2. fiú lesz. Az is lesz, áprilisra várjuk. Illetve szerintem egy picit fiúsabb babakocsit még mindig könnyebb lányossá varázsolni (pl. rózsaszín kis takaróval, játékokkal) mint fordítva. Egy picit is lányos színű kocsiba sosem tenném a kisfiamat, még ha kék a takaró, akkor sem. :-) De lehet, hogy én flúgos vagyok, ne is törődjetek azzal, amit írtam! :-)
2013. márc. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is tetszett ez a babakocsi. Én zöldet vennék, mi is több gyereket szeretnénk.

Ha lehet egy jó tanácsom, ne a babaszafaritól rendeld meg. Mi majdnem 2 hónapja vettünk egy babakocsit náluk, és a hordozót nem hajlandóak kiküldeni hozzá (pont az kéne először). Olvass utána, elég sokan szidják mostanában őket.

Gratulálok a babához!

22+3 km

2013. márc. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, már megrendeltem a barnát, csak kíváncsi voltam. A babám már 7 hós, az előző kocsi megadta magát. Igazatok van, örülhetek ha az ezt az évet kihúzzuk vele, de drágábbat nem tudunk venni! Amúgy én sem raknék lányos kocsiba kisfiút!;-)
2013. márc. 6. 13:55
 17/20 anonim válasza:
Az első a legszebb, de ha fiú lesz akkor csak a harmadik állna neki igazán jól!
2013. márc. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Már megvan az első!:-)
2013. márc. 17. 19:25
 19/20 anonim ***** válasza:
2.
2013. ápr. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ez a babakocsi nem fogja kiírni a kistesót úgyhogy vegyél nyugodtan lányosat. 2 hónapig tudod használni.
2013. júl. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!