Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha a gyerekek AB vércsoportú...

Haszi kérdése:

Ha a gyerekek AB vércsoportú az anya B akkor én csak AB lehetek ugye? Utána néztem és ilyen esetben az apa csak AB lehet

Figyelt kérdés

2013. márc. 8. 11:40
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! ;) Igen én vagyok az apa;) csak a arra voltam kíváncsi hogy milyen vércsoportú lehetek
2013. márc. 9. 07:16
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
ó pontozzatok csak le ebből is látszik az értelmi szintetek..
2013. márc. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
80%

"sőt a gyerekek örökölhették a nagyszülőktől az AB vércsoportot."


ezt nem csoda ha lepontozták:) a vércsoport öröklődése nem ugrik generációt :) nézz utána a kodomináns öröklődésnek :)

2013. márc. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
érdekes,anyukám 0Rh- anyukája A,apukája B,viszont a nagymamája 0Rh- volt,na akkor ki a hülye? nem olyan egyszerű ez a dolog,mint ahogy sokan gondolják
2013. márc. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, ennek nagyon egyszerű oka van, hiába volt mind a kettő A vagy B, MINDKETTEN hordozták a O-ás allélt (hiszen mindenkinek van egy apai és egy anyai is), tehát mind a kettő A0 illetve B0 volt, csak mivel az A és a B domináns, ezért elnyomta a 0-át. Viszont az utód mindkettőből a 0-át kapta, így lett 0-ás (00) vércsoportos, ennyire egyszerű, nincs itt semmiféle ugrálás :)
2013. márc. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
elírtam, ABs volt az apja,de mindegy is
2013. márc. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
a vercsoportok oroklesmenete olyan egyszeru, hogy egy cserepesvirag is megerti. ha valaki ilyen szinten OSTOBA mint te kerdezo, hogy ENNYIRE nem ert meg valamit, aminek meg utana is nezett, egyaltalan nem ertem, hogy megis mire fel adhatja tovabb a selejtes genjeit? nincs meg eleg ember? nem eleg, hogy te magad sotet vagy mingt az ejszaka de meg szaporodtal is? pfff
2015. szept. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!