Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés óta iszonyúan izzadok....

Szülés óta iszonyúan izzadok. Van valami tuti tippetek ellene?

Figyelt kérdés
Az izzadásgátló dezodor, amit eddig használtam, azelőtt jó volt, most olyan, mint halottnak a csók. Zuhanyozás után egy órával már olyan, mintha egy hete nem fürödtem volna :(( Nagyon kellemetlen. Másnak is van ilyen? Milyen dezodort használjak??
2009. szept. 13. 17:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A hormonok jatszanak a szervezeteddel,most probal visszaallni a regi kerekvagasba.Kend be kek szeszes vattaval az izzados teruleteket,majd utana a dezodor,nekem a lady speed stick valt be,egyegkent ket harom het es el fog mulni az izzadas.
2009. szept. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg egy pajzsmirigy vizsgálat sem ártana. (De erre a háziorvosodnak magától is el kéne küldenie, ha mondod a tüneteidet.)
2009. szept. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is arctisztító tonikos vattával törölgettem át, majd pár perc múlva használtam a dezodort (Rexona). Ez segített.
2009. szept. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a tippeket
2009. szept. 13. 17:29
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Solutio antisudorica, gyógyszertárban lehet kapni, kb. 200,- Forintba kerül. Én ezelőtt mondhatni mindent kipróbáltam, de nem segítettek. Ezzel tökéletesen elégedett vagyok.
2009. szept. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én egy külön kifejlesztett krémet használok, de most szülés óta nem használ a hormonok miatt.

Én is próbáltam már mindent, a Sudoricát is, de az sem használt. Igaz én terhesség előtt is nagyon izzadtam. Ha gondolod nézz be ide: [link]

2009. szept. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%
Próbálni kéne a Vichy golyósát ,igaz nem olcsó 3000.- de az kimondott izzadási foltok ellen,gátolja az izzadást!
2009. szept. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

az antisudoricától kicsit félek, mert tele van alumíniummal

a Vichyre még nem gondoltam, pedig eddig az összes terméke bevált

2009. szept. 13. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!