Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak nekem fura, hogy a cikk...

Csak nekem fura, hogy a cikk alján levő képen a fiúk harisnyanadrágban és rövidnadrágban vannak?

Figyelt kérdés
[link]
2013. márc. 10. 15:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk kifejezetten kérik, hogy legyen harisnya a gyerekeken, mert amikor mennek ki az óvónénik nem fogják a gyerekeket egyesével felharisnyázni. Bent azért adnak rájuk nadrágot, mert mégse "csak" harisnyában legyen a gyerek, mivel fűtés van ezért nem ajánlott a hosszú nadrág, így marad a harisnya és a rövidgatyó:-)

Ha fura ha nem.

2013. márc. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a lányom ovis, és ő harisnya+szoknyában van, ez praktikus, jobban fel lehet rá venni az overált, ha kimennek az udvarra.

És itt az egész oviban ez a divat, a harisnyanadrágos kisfiúk. Szerintem szörnyen néznek ki. :D

A fiam is nemsokára ovis lesz, remélem találok valami jobb megoldást. :)

2013. márc. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nem fura,nálunk is így vannak a fiúk (a lányok meg szoknyában általában). direkt kérik, hogy télen ne legyenek vastag nadrág+harisnya összeállításban, mert nagyon meleg van a csoportban (ráadásul padlófűtés van).
2013. márc. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem fura, az én fiam a bölcsiben is így van. Kifejezetten kérték a gondozónők, hogy ha azt akarom, hogy harisnya+nadrág összeállításban vigyék udvarra, akkor reggel ne melegítőben, hanem harisnyában adjam be a csoportba, mert úgy könnyebb nekik az öltöztetés. Adok rá rövidnadrágot is egy részt, ha leül a földre akkor még egy réteg védi, meg szimplán harisnyában, nekem fura, ha kint van a popója a felső alól. Praktikum, nekem nem fura.
2013. márc. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nekem nem furcsa,az biztos.Az én fiaim is voltak/vannak így.Ma már csak a kisebbik-középsős-de nincs ezzel egyedül az oviban(és a csoportban sem).Bp.-en élünk.2 fiú+5.5 hónapos csajszi nyuja
2013. márc. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
nyuja=anyuja.BOCSI!
2013. márc. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
62%
Nem túl korai divatot csinálni? Nem az a lényeg, hogy ne fázzon a gyerek? Nekem tök mindegy lenne, csak ne fázzon. Fel sem merülne bennem, hogy nem öltözhet így. Lesz ideje még bőven külsőségeken rágódni. A világ úgy is ráneveli. Legalább ebben a korban had legyen még ilyen hülyeségektől mentes az élete!
2013. márc. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nekem is furi :-) van óvodás fiam, ott is meleg van a csoportban. Rajta egy vékonyabb melegítő van bent, ha kimennek, akkor vagy erre veszi rá az overált vagy leveszi, felvesz egy fiús leggingt (azt egyedül is fel-le tudja venni, a harisnyát nem és sokkal kényelmesebb is). Én azért sem szeretem a harisnyát, mert nekem is kényelmetlen viselni, nehéz rendesen felhúzni.
2013. márc. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Na,nem kell ennyire azért beparázni!30 évvel ezelőtt mi is ugyanígy voltunk öltöztetve az oviban.És akkor mi van?Szerinted mi a fontos?Nyilván az,hogy ne fázzon a gyerek.Ez akkor sem volt másképpen.Ezért kérték,és kérik még ma is az ovónők a harisnyanadrágot a gyerekekre.Fiú-lány?Nincs kivétel,és akkor sem volt.Higgye el nekem,hogy nincs ebben semmi ciki!
2013. márc. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Az én fiam 7 éves koráig mindennap harisnyába volt de amint iskolába ment leszokott róla. 39/N
2016. márc. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!