Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jol látom szerintetek? Férjes-...

Jol látom szerintetek? Férjes- kisgyerekes-krízís:

Figyelt kérdés

van egy 5 éves fiunk és egy 3 honapos kislány. apa, anya, ház, befejezetlen udvar...férjem reggel 6kor megy, este 6kor jon. elhiszem, hogy fáradt, csak az utazás neki 2xmásfél ora. estére fáradt. hazajon, leul enni, megnézi híreket, bekapcsolja a számítogépet (de miért??sosem tudni, h dolgozik vagy csak netezik). kozben én megfurdetem a kicsit, vacsit adok a nagynak, eszik a kicsi, furdetem a nagyot, elalszanak, elalszik apa is. én elpakolok, aztán végre leulok és Csend van. ritkán, és csak miota van a kicsi, néha játszik a fiunkkal. multkor náthás volt, torka fájt (nekem is, a gyerek is beteg volt

), fekudt 1-2 napig. szopi kozben futkostam a furdobe melegebb fudovizet engedni a gyereknek, aki addig pancsolt, nem ment volna oda...nem akarom eltulozni, de szornyen egyedul érzem magam. nem gond a házimunka, elvagyok a gyerekekkel is, hisz én akartam, csak bosszant a hozzáállása, hogy nem veszi észre, mennyi minden torténik kozben korulotte, míg elbujik a laptop mogé...néha én is fáradt vagyok...

szerintem ismeritek a problémát. mit javasoltok, mit tehetnék?


2013. márc. 12. 21:58
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

kedves utolso, lehet, rosszul fejeztem ki magam:) nem a házimunka a gond. szerencsére van mosogatogép, ami oriási segítség:) mondjuk a szulés után kicsit jolesett volna.

inkább az, hogyha itthn van, sincs itthon. cssászár után 1 hétig furdetett, aztán szép csendben csak én...én olvasok mesét, én társasozok, legozok stb, nem ugy h kéri a gyerek, hanem magamtol.

amugy én is dolgoztam idáig, másfél éves volt a fiunk, mikor visszamentem, és akkor még éjszakáztam is vele, de ugyanez volt a helyzet.

koszi mindenki véleményét:)

2013. márc. 13. 10:12
 12/12 A kérdező kommentje:
Muszáj leírnom a mai esténket: hazajott apa, 6-kor ivott egy kávét, hogy ne aludjon el. Nem is aludt. A fiunk csak velem akart mosakodni, tehát megetettem a kicsit, elaludt, elrendeztem a nagyot. Átfutottam a szomszédba anyuékhoz valamiért, majd elrámoltam a konyhát, elmostam a kicsi cumisuvegjeit, elokészítettem dolgokat a reggeli fozéshez. Fél 10. Apa még mindig nem aludt el, netezett kozben. A kávé tényleg segített:)))
2013. márc. 21. 03:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!