Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek 2-4hetes vagy nagyobb...

Akinek 2-4hetes vagy nagyobb babája van szokott délután pihenni vagy aludni egyet ha van rá lehetősége és ideje?

Figyelt kérdés
Sajnos az éjjeli fennlétet nem nagyon bírom és ugye az etetés meg minden eléggé kimerít(párom állandó éjszakas napközben tud csak segíteni) és délután szoktam aludni már ha a baba engedi! Teljesen lemerülök 4-5órára sajnos rosszul is szoktam lenni!Más is van így vagy csak én nem bírom? Fél max egy óráról van szó addig apa vigyáz rá vagy alszik!
2013. márc. 13. 22:13
 1/7 Jégtánc ***** válasza:
100%
2-ik gyermek után megtanultam.ha a gyerekek alszanak,abban a pillanatban dobok el mindent,és fekszem le:)) Most már ők nagyok.Kislányom 1 éves,vele is alszom ha ő alszik.Vagy csak elfekszem pihenek.
2013. márc. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én kicsim általában csak a babakocsiban aludt napközben,de ha sikerült otthon elaltatni,bizony lefeküdtem én is.
2013. márc. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne érezd magad rosszul miatta,pihenj ha tudsz!!!A picinek fontos, hogy kiegyensúlyozott és pihent legyél!Tudom,nehéz az eleje,de lesz jobb is:))
2013. márc. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Amíg kicsi volt a fiam és sokat aludt (volt egy délutáni nagy alvása 2-5-ig), akkor én is aludtam vele, úgy 3-5-ig. Ma már 2,5 éves, de még mindig lefekszem néha, ha alszik. :)

Kb 1,5 éves koráig, szinte minden nap aludtam vele délutánonként, mert nagyon rossz alvó volt éjszaka, sőt, 2 éves koráig még evett is éjjelente.

Ne aggódj ezen, ha van rá lehetőséged, feküdj le te is délután. Ne csak fél órára, mert az semmire sem jó, ha megteheted, aludj akár 2 órát is, akkor sokkal könnyebben fogod bírni az éjszakázást.

2013. márc. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 frászkarikaborsó ***** válasza:
100%
Igen, egyérteélműen, máshogy én sem bírtam volna azt az időszakot, pedig nekem csak egy gyerekem van.
2013. márc. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:-) aranyosak vagytok akkor nyugodt szívvel fogok aludni főleg hogy apa is mindig mondja hogy nem is kell megvárni hogy aludjon a fiúnk ő figyel rá meg ellátja:-) akkor mától tényleg jöhet a délutáni szunya!
2013. márc. 14. 08:29
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én rendszeresen aludtam/alszom a kicsikkel, amikor módom van rá!
2013. márc. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!