Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Túl nagy korkülönbség vetélés...

Túl nagy korkülönbség vetélés miatt? Fel lehet ezt dolgozni?

Figyelt kérdés

Kb. 2 év korkülönbséget szerettünk volna. Végül úgy kopogtatott a kistesó, hogy kicsit több, mint 2,5 év lett volna. Sajnos lett egy kései vetélésem, így most min. fél, de talán egy évig várnunk kell. Mégha ezúttal egyből sikerül is majd teherbe esnem, 4 év körüli lesz a kislányom.

Ráadásul már nem is vagyunk túl fiatalok :(


2013. márc. 14. 14:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs ideális korkülönbség, inkább az van, amit a szülők szeretnének.

Valaki úgy gondolja a kis korkülönbség a jó, biztos hogy okkal, valaki meg úgy, hogy jöjjenek a babák 4-5évente. Ki hogy gondoja, bírja fizikailag, ki hány éves... stb. Mindenkinek megvan mindenre az oka.

Én is 30felett vállaltam az első babát és én emiatt gyorsan akartam a következőt, végül 31, 33 és 35évesen szültem. Később már nem akartam, hogy lássam őket felnőni is.

De lényegében sokszor van, hogy ember tervez, isten.....

2013. márc. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!