Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mondjátok meg, normális dolog ez?

Mondjátok meg, normális dolog ez?

Figyelt kérdés
Szükségem van a kívülállók segítségére,anyós ügyben.Tegnap összevesztem a férjemmel emiatt,írjátok meg,hogy tűnik ez az ügy nektek!Egy kis faluban lakunk,gyerekeim ősz óta ovisok.Az anyós-mama meg most már sokadszorra megteszi,hogy a hátam mögött,napközben (ilyen-olyan ürüggyel)bemászkál az óvodába a gyerekeimhez.Persze ismeri a helybeli óvónőket és ezért tudja megtenni.A gyerekeim végre beszoktak örülök neki,mert imádnak járni,de ha meglátják ott a mamát tuti behisztiznek!Már többször szóltam neki emiatt,de mindig csak kimagyarázza,hogy:jaj,nem is vettek észre,jaj csak bekukkantottam stb.Arra gondoltam,szólok az óvónőknek.Vagy ez csak nekem fura?Kérlek válaszoljatok,köszi!

2013. febr. 20. 08:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellene bemászkálnia. Szólj az óvónőknek.
2013. febr. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szólj az ovonoknek, igen.
2013. febr. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, hogy csak úgy, mindenféle indokkal bemászkál. Szólj az óvónőknek, hogy ne engedjék a gyerekekhez, majd ovi után találkoznak.
2013. febr. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, velem van a baj, de engem ez nem zavarna. Bár valószínű, tök mások a gyerekeim, mint a tiéd... Meg én anyósomat is nagyon szeretem. :)
2013. febr. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Nem,itt nem arról van szó kedves Utolsó,hogy szeretem vagy nem szeretem.Én pl.anyukámnak is megtiltanám ezt.nem tartom normálisnak.Éppen beszoktak a gyerekek,ott az oviban az óvónéni a mindenük,nekik kell,hogy szót fogadjanak.Semmi keresnivalója az oviban egy nagymamának,csak összezavarja a gyerekeket.
2013. febr. 20. 08:40
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Mar ne is haragudj, de ez az óvónő problémája. Milyen jogon enged be nevelesi időben egy hozzátartozót vagy akárkit az óvodába??? Pláne a csoport szobába??.?
2013. febr. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát ez az látod??Milyen jogon?Én is úgy tudom,hogy ilyet nem lehet csinálni,de ezért írtam,hogy ez egy kis falu...utcabelije az egyik óvónő..ezért nekem azt mondja a mama,hogy:"én csak vittem valamit az xy óvónőnek,aztán csak bekukkantottam a csoportba..."Szólok persze nekik,hogy légyszíves ne invitáljátok már be a mamát,de akkor meg az egész falu arról csámcsog majd,hogy milyen gonosz vagyok anyóssal...Ezért kérdeztem tőletek,hogy szerintetek sem lehet ugye ilyet csinálni?
2013. febr. 20. 09:03
 8/11 anonim ***** válasza:
6%
Őszintén szólva ha a gyerek nem üvöltene hogy haza akar menni vele akkor nem zavarna. Ha ez a helyzet akkor meg az óvónővel beszélnék.
2013. febr. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"Milyen jogon enged be nevelesi időben egy hozzátartozót vagy akárkit az óvodába??? Pláne a csoport szobába?"


Pontosan erről van szó!

Hivatalosan az óvónőknek SENKIT nem szabadna beengedniük a gyerekekhez. Ha valami probléma merül fel, neked kellene telefonálniuk, hogy te beleegyezel-e. A sógór-komaság ebben az esetben - pláne, hogy szisztematikusan megteszik - szinte már törvénybeütközőnek tűnik. Ha a férjeddel vagy az anyósoddal nem tudsz szót érteni, beszélj kicsit szigorúbban az óvoda vezetőjével!

2013. febr. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez épp úgy zavarja a nevelést, mint ha pl suliban tanórán bekukkantana a nagyi, vagy akárki, akinek elvileg nem lenne ott dolga.
2013. máj. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!