Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az idősebb generáció miért ilyen?

Az idősebb generáció miért ilyen?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a hordozásra, igény szerinti szoptatásra, hozzátáplásra. Sírni hagyásra stb.. Félnek elfogadni a tényeket, mert akkor be kéne vallaniuk maguknak, hogy esetleg "rosszul" csinálták?
2013. márc. 20. 13:42
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
25%
A mai nézetekben sok minden rossz, ahogy a régiekben is, az, hogy ma állandóan etetik a csecsemőket nagyon nem jó dolog, hogy otthon tartják őket minimum 3évig szintén nem, de az sem volt jó, hogy régen egyáltalán nem szoptattak sokan vagy hogy cukrozott teát adtak a gyereknek.
2013. márc. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Az idősebb generáció néhány tagja .... Mint írtam én is nem mindenki! Csak nem értem h az h felnevelt már 3 gyereket akik utálják amúgy őt attól miért érzi okosabbnak magát. Tapasztaltabb lehet de ez nem azt jelenti h jobban is tudja.
2013. márc. 20. 15:15
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is inkább arról van szó, hogy ők azt gondolják jól csinálták, igazából abból a szempontból nem lehet hibáztatni őket, hogy nekik ezt "tanították" a szakemberek meg a környezetük azt mondta, hagyjad sírni, erősödik a tüdeje, ne vedd fel, mert elkényezteted, stb ebbe nőttek bele, ez volt a társadalmi szokás

ma meg inkább már a kötődő nevelés

de látod a kommentekből, ma is van aki a "régi" elvekben hisz, mert még erős ez a hagyomány, és a mostani nézeteket tartják rossznak

mindenki maga dönti el, hogy nevel

én személy szerint az újabb módi híve vagyok, a jó öreg Ranschgburg és Vekerdy a kedvencem

meg sosem volt szívem pl sírni hagyni, azt hiszem akkor sem tettem volna ha ezt mondják

2013. márc. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!