Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az idősebb generáció miért ilyen?

Az idősebb generáció miért ilyen?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a hordozásra, igény szerinti szoptatásra, hozzátáplásra. Sírni hagyásra stb.. Félnek elfogadni a tényeket, mert akkor be kéne vallaniuk maguknak, hogy esetleg "rosszul" csinálták?
2013. márc. 20. 13:42
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
66%
7-nél a pont :)
2013. márc. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
51%
Valaki mondja már el nekem, mi a jó isten ez a kendőzés?
2013. márc. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Nekem javarészt ilyen a rokonságom persze vannak kivételek is! Idősebbek alatt akár bárki olyat is értek aki azzal érvvel h ő már x éves és x gyereket felnevelt.
2013. márc. 20. 14:00
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, hát megjegyzéseket mindenki kap, ez szerintem nem korfüggő dolog. Anyám is kapott a szüleitől, és én is kaptam másoktól (szerencsére anyámtól nem, ő jól állt hozzánk).

De ezen túl kell lépni. Úgyis te döntöd el, mi a jó nektek. S ha nektek ez a jó, akkor minek azon rágódni, hogy a világban hány beszűkült ember van? Vannak, sz.ar nekik. Azt ennyi.

2013. márc. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
85%
hordozókendő segítségével rögízted magadona babát közlekedéskor és otthon is. a mai nézetek szerint az anya közelsége, testmelege, illta nyugtatólag hat a babára, míg a kocsiban való égbámulás 9 hónap szimbiózis után elédegenítő és felfoghatatlan az újszülött számára.
2013. márc. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
10%

Ja,hogy ilyen kendő.


Istenem, micsoda hülyeségek vannak manapság.


Egyébként elárulom nektek, erre felénk majdnem mindig az apjára van kötve a gyerek, ami egyébként iszonyú aranyos :D Nagy sörhas és akkor egy kisbaba ott rajta alszik :D De ez is csak városban, otthon a franc sem kötögeti magára, inkább maga mellé fekteti, vagy kocsiban tolja ki a friss levegőre jó időben.


Én sokszor hiszek az idősebbeknek, mert az a generáció értelmesebb gyerekeket produkált, mint ez a mai. Néha elszörnyülködök milyen gyerekek vannak.

2013. márc. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
94%

szerintem is az a beszűkült,aki úgy áll hozzá a dolgokhoz,hogy csak az és csak úgy jó,ahogy ő csinálja. pl. anyám erre a legjobb példa. tegnap sétáltunk a dm-ben, a maradék kórházi felszerelést vettem meg,elmentünk a cumik előtt,kérdezte vettem-e. mondtam,hogy vész esetére,ha nagy szükség lesz rá,egy van. erre kijelentette,hogy "majd jól pofára fogsz esni,mert ha nem kap cumit,rászokik az ujjára,amit nem tudsz majd tőle elvenni. hisz olyan gyerek nincs,aki ne cumizna vagy szopná az ujját."

olyan gyerek nincs... hát itt köpni nyelni nem tudtam. de ugyan ez van a kendőzéssel is. teljesen fel van háborodva rajta.

az biztos,hogy én is idegenként fogom majd kezelni a jövőbeli új nevelési elveket,mert ugye mindig jönnek új dolgok,ez a természet rendje! de nem fogom egyből lehurrogni,hanem próbálok majd megismerkedni vele,valamilyen formában a magamévá tenni, vagy legalább elfogadni hogy ilyen is van és van,akinek ez válik be.

2013. márc. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Folyton a maguk igazát mondják holott senki se kérdezte..nem is arról volt szó... Nagymamám aztmondta h felejtsük őt el ha nem lesz megkeresztelve a babám, el is felejtettem, csak folyton beledumál mindenbe.. Sajnos nem tudom elkerülni
2013. márc. 20. 14:09
 19/23 anonim ***** válasza:
91%
na igen, ez tök más. ez nem szabad hagyni, a nagyidnak is voltak (remélhetőleg) elképzelései a gyerekneveléssel kapcsolatban és nam az ő nagyanyja meg anyósa elvei szerint csepredett az a ygerek az ő beleszólása nélkül. van, mai a szülők kompetenciája. ezekben a dolgokban határozottnak és következetesnek kell lenni. ne akadj ki, azzal csak magadnak ártasz. gondolj arra, h te már felnőtt ember vagyí, felelős egy gyemekért, hová jutna a világ, ha még a nevelési elveidet sem tudnád érvényesíteni a tulajdon "véreddel" kapcsolatban.
2013. márc. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Pont erről szólt a kérdésem h minek felháborodni? Nem ő csinálja hanem én...nem az ő gyerekivel hanem az enyémmel.. Anyósom bevallotta h akkoriban ő sosem hallott kötődő nevelésről, de nem zárkózik el előlle,
2013. márc. 20. 14:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!