Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A feleségemmel most vesztettük...

A feleségemmel most vesztettük el az első közös gyerekünket. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az elmúlt héten vesztettük el a feleségemmel az első közös gyerekünket. Még csak a 2 hónap felé közeledünk. Amióta tudtuk, hogy terhes, nem szexeltünk. Szóval szerintetek, hány hónap után lehetne újra szóba hozni a szex és gyerek témát? Egyébként ez miért fordulhatott elő? Valamit nem jól csináltunk? Mire figyeljünk majd oda legközelebb?

2013. márc. 21. 00:47
 1/9 anonim ***** válasza:
64%

Részvétem. :(

Nem hiszem, hogy a technikátokon múlt volna. Próbálkozzatok még. Keressetek fel orvost, ő többet tud erről mondani.

2013. márc. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%

Első körben én is az orvost tudnám javasolni mert ő tud érdemben hozzászólni, tanácsot adni.


Ő tudja megmondani, mitől ment el de sokszor csak úgy spontán előfordul a vetélés ez ne vegye el a kedveteket.


Tudom nem vigasz mert ez az egy mindig hiányozni fog mert mindegyik kis élet egyedi és megismételhetetlen de sok nő esik ezen át és utána mégis összejön akár több gyerek is.


Semmiképp ne hibáztassátok magatokat nincs értelme az ember nem mindenható. Mindenképp figyeljetek egymásra és támogassátok, szeressétek egymást. Beszéljetek a problémáitokról és az érzéseitekről. Ez közelebb hoz titeket egymáshoz és jó ha nem nyelitek be némán a fájdalmat az nem egészséges.


Próbáljátok az orvos utasításait és tanácsait követni esetleg elküldhetne egy teljes körű orvosi kivizsgálásra mindkettőtöket.

2013. márc. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%

Ha élettel összeegyeztethetetlen fejlődési rendellenessége van a magzatnak, gyakran maga a test löki ki. Valószínű, hgy nálatok is ez történt.

Amint a feleséged lelkileg készen áll, újra próbálkozhattok.

2013. márc. 21. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%

Milyen idős terhes volt a feleséged mikor elvetélt?Ha a vetélés korai szakaszban történt akkor hivatalosan az orvos csak a 3.vetélés után foglalkozik komolyabban a problémával,ekkor szükségesek a komolyabb kivizsgálások.

Nem csináltatok semmi rosszat ezt felejtsd el,még ha sexeltetek volna akkor sem kellet volna a babának elmenie.Nagyon sok oka lehet,kezdve a hormonoktól a genetikáig...de semmiképp nem miatatok történt.

Mi egyik vetélésem után sem vártunk semmit sem.4ik vetélésem után a 14ik napomon megfogant a lányom aki egészségesen megszületett.

Amit leirtam az mind a terheség korai szakaszára vonatkozik,ha idősebb magzatról van szó a helyzet más.

2013. márc. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%

Kedves utolsó! Elolvastad a kérdést? Első sor végét nézd...


Próbáljátok meg felfogni biológiai folyamatként, érzelmektől mentesen. Az idő segít. 2-3 hónap múlva próbálkozhattok. Fogjátok fel úgy, hogy jobb, hogy most történt, és nem pár hónaposan, ne adj Isten, szülékor. Sok sikert.

2013. márc. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
42%

Egyik barátnőm elvetélt, neki hormonproblémája volt. Volt fogadott orvosa, szóval már az első vetélés után kiderült, hogy gyógyszert kell szednie a baba megtartásához az első időszakban. El kellett mennie "gyógykaparásra" is. Ott az orvos mondta meg mikor érdemes újra próbálkozni, ha jól emlékszem 3 hónap volt.


A következő terhesség kb. 1 év múlva jött létre, és most már 2 pici fia van :)Szerintem a vetélés eszébe se jut már.

2013. márc. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
41%

Szia! Nekem nyáron a 12 héten állapította meg az orvos , hogy nem él a magzat... AZ okát ilyenkor csak találgatni lehet, nem fogja egy orvos sem megmondani. A doktornő aki nekem a műtétet csinálta (sajnos nem ürült ki spontán) azt mondta, hogy a megállíptott trhességek 35%-a így végződik. S akkor még nem beszéltünk azokról, amik elmennek még azelőtt, hogy egyáltalán a terhesség meg lett volna állapítva. Ledöbbenettt ez az arány minket is..

Most 21 hetes vagyok, és szexeltünk az első 3 hónapban is. Valami olyan gond lehettt ami miatt valsz jobb is , hogy így alakult.

3 hónapot javasolnak, míg újra felkészül a "méh" a terhességre egy vetélés után. Mi azt kivártuk, s azonnal jött is a "következő".

MOst bízunk, hogy ő már időben és egészségben fog akarni kijutni erre a világra :) .

2013. márc. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
57%
Én is elmenten egy sima terhességi vizsgálatra (tavaly április 4-én),igen, mondták, terhes vagyok, de sajnos nincs szívhang, a műtőben kötöttem ki. Megmondom őszintén, nem csodálkoztam, mert egy olyan pénzügyis tanfolyamot végeztem épp, ahol 8 hó alatt akarták a 2 éves anyagot leadni. Éjjel tanultam a meglévő kisbabám mellet, nagyon stresszes volt. A kórházban mondták, h nem lehet mindent egyszerre, és ebben igazuk van. Az óta kipihentem magam, 26 hós kismama vagyok. Ha abból a stresszes időszakból mégis megmarad, talán akkor paráznék most jobban, h biztos nincs-e baja? Lehet, valami nem klappolt nálatok, valami nem volt most tökéletes, ezért gondolta a természet, hogy inkább majd legközelebb. De a párod teste talán most már sejti, mik az elvárások, mire kell felkészülnie, talán legközelebb már ügyesebb lesz. Nekem a természetgyógyász azt javasolta, h a következő próbáig a fél évet töltsem az egészségemmel, lúgosítsak napi 2-3 dl lecentrifugázott gyümi és zöldséglével (apa is itta), és gondoljak szeretettel és megértéssel a testemre. Nagyon sajnálom, hogy így alakult, remélem, tudtam segíteni.
2013. márc. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja, nem írtam, 10 hetes volt a kicsim.
2013. márc. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!