Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3 és fél hónapja szültem. Kb...

3 és fél hónapja szültem. Kb 3 hete nagyon fáj a térdem és a lábam. A bokám rendszeresen bedagad. Lehet a súlyvesztéstől?

Figyelt kérdés
A terhesség alatt 17 kilót híztam,de szülés után kb 2 héttel visszamentem a kiinduló súlyomre. Lehet ez amiatt? 74 kiló vagyok.A terhesség alatt nem voltak ilyen problémáim,de ismerek olyat,akinek szintén ez volt a problémája szülés után fél évig.

2013. márc. 21. 07:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Kalcium, magnézium hiány. A baba ugye kivette belőled ezeket a fontos anyagokat, amit neked vissza kell pótolni! Menj el egy gyógyszertárba és kérj segítséget hogy milyen készítményeket javasolnak!
2013. márc. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2013. márc. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem majd' 1 évig fájt a térdem, és az alkarjaimban ínhüvely gyuszim is lett, mert mindig a kézfejemmel tartottam a babimat, pedig az alkaromra ültetve is lehetett volna. Nehezen múlt el.
2013. márc. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Oltáson voltunk tegnap,megkérdeztem a gyerekorvost(nekem is ő volt az orvosom gyerekkoromban). Azt mondta,hogy kenjem Algoflex-el,mert az jót tesz az ízületeknek.
2013. márc. 22. 07:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is fáj nagyon a térdem meg a talpam is, de a medencémmel kezdődött. Én azt hittem, a medence elmozdulásától van az egész további fájdalom,de úgy néz ki valami vitaminhiány is lesz itt,főleg ha szoptat is valaki..A dokik nem nagyon tudnak rá mit mondani, de még nem adtam fel,ha megtudok valami érdemlegeset,írok..
2013. ápr. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Elmentem a háziorvoshoz,aki beutalt az ortopédiára.Ott lúdtalpbetétet javasoltak,és 10uhs térdkezelést.Hialuronos készítményt akartak szedetni velem,de a szoptatás miatt mondták,h várjak pár hónapot még.A lúdtalpbetéttől a talpam fájt egy hétig,mostmár jobb a talpam,a térdem még mindig borzasztóan fáj,pluszba néha a könyököm is,és az ujjaim :(
2013. máj. 1. 07:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez még mindig nem hangzik túl jól :S Kíváncsi vagyok, hosszútávon segít-e..Jobbulást!
2013. máj. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!