Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az alábbi...

Mit gondoltok az alábbi cikkről? Nyugtatókkal tényleg jobb anya lehet valaki?

Figyelt kérdés
Http://www.hir24.hu/elet-stilus/2013/03/21/jobb-anya-lesz-a-xanaxtol/
2013. márc. 22. 11:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. márc. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én ilyenről még nem hallottam. Szerintem a magnézium a legjobb :)
2013. márc. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ez egy nagyon primitív cikk. Ezer más módja van az embernek leküzdeni az idegességet, mint a gyógyszerfüggőség. A Xanax egyike azon nyugtatóknak, ami függőséget okoz(hat) és hosszútávon megváltoztatja az ember viselkedését, elméjét. Nagyon veszélyes dolgok ezek. Arról nem beszélve, hogy manapság sajnos divat lett azt mondani mindenre, hogy depresszió, egy rosszkedvre is akár. Sajnos, egyre több a nem túl lelkiismeretes pszihológus is, akik felírnak gyógyszereket mindenkinek, aki kéri. Sokkal nagyobb gondot okozhat a gyógyszerezés, mint maga a probléma. Most nem a pszihiátriai esetekről beszélek, mert az más tészta, mint a "divat depresszió".
2013. márc. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!