Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy bizonyítsam, hogy jó apa...

Hogy bizonyítsam, hogy jó apa lennék? Úgy érzem, nem akar gyereket tőlem

Figyelt kérdés
A barátnőm elvált a férjétől, még előtte ismerkedtünk meg és van már egy gyereke, együtt élünk most. Én még huszonéves vagyok és nemrég találtam egy munkát, amivel végre normálisan keresek, szóval stabilizálódik az életem és úgy érzem, én is jó apa lehetnék, de rajta nem érzem, hogy ezt támogatná. Nemrég történt, hogy azt hitte, hogy terhes, aztán kiderült, hogy vaklárma volt,de láttam rajta, hogy totál megkönnyebbült ettől és kérdeztem, hogy ez miért lenne akkora probléma? Ő erre mondta, hogy az nem lenne jó ötlet. Én igazából nem értem, miattam hagyta el a férjét és ez nem volt kis lépés, mert nagyon sokáig ment ez a dráma, de végül azt mondta, hogy ezt meg kell lépnie, mert nem tud nélkülem létezni. És a lányával is nagyon sokat foglalkozom, vagyis nyilván nem értek egy 7 éveshez annyira, de nagyon ragaszkodik hozzám, a magam módján nevelem, bár inkább a bátyjának tekint. Mit tegyek, hogy úgy érezze, hogy belőlem is jó apa lenne?
2013. márc. 22. 14:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kell semmit tenned. Ülj le vele beszélgetni, kerek -perec kérdezd meg, mire számíthatsz. Ne hitegessen, a frankót mondja meg. Aztán meglátod....
2013. márc. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem írtad, hogy mikor volt a válás, de ha nem olyan régen, akkor valószínűleg túl sok lenne neki a változásból. Elvégre teljesen felfordult az élete és vele együtt a gyereké is. Ha még ehhez most születne egy baba is az már lehet egy kicsit túl sok lenne neki, vagy a gyerekének. Lehet, hogy ha egy kicsit lenyugodnak körülöttetek a dolgok, akkor másképpen fogja ő is látni. De egy beszélgetést szerintem is megérne a dolog, az a legjobb megoldás mindig, mert úgy mindketten tisztán láttok, hogy mit is akartok egymástól és az élettől.
2013. márc. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!