Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idős korától mondhatja...

Mennyi idős korától mondhatja meg a gyerek, hogy az egyik szülőjéhez mikor akar elmenni és mikor nem? ( elváltak a szülők)

Figyelt kérdés
csak azért érdekelne , mivel a szüleim elváltak és már elegem van ,hogy akkor megyek hozzájuk amikor csak ŐK( !) akarják. (14/L)
2013. márc. 20. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
42%

Nem igazán értem a kérdésed.

Ha pl anyukáddal élsz és elakarsz menni apudhoz délután, azt anyukád nem korlátozhatja,ha csak nincs nyomós indoka vagy nem vagy éppen szobafogságban. (a legtöbb esetben, gondolom itt nem az a helyzet)

Ellenben ha úgy gondolod,hogy apud nem engedi meg,hogy bármikor elmenj hozzá akkor sajnos nem igazán tehetsz semmit azon kívül,hogy megpróbálod megbeszélni a szüleiddel.

2013. márc. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi , de nálam sajna nem így van: a mamáméknál lakok a sulim miatt , és az a bajom ,hogy anyuék és apuék mindíg akkor akarnak elvinni amikor máshova akarok mennni és ilyenkor azt mondják , hogy majd eldöntheted ha elég idős leszel......... >:/
2013. márc. 20. 16:43
 3/5 anonim válasza:
78%
mond meg nekik kedvesen,h te neked most más dolgod lenne pl
2013. márc. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
És ha simán elmész a dolgodra és nem vagy otthon amikor vinnének? Talán leesne nekik.... Nagyszülők támogatnak a döntésedben?
2013. márc. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

2. válaszoló: már próbáltam szépen de nem ment

3. válaszoló: a nyagyszüleim támogatnak , mert nekeik nagyon fontos vagyok :)

2013. márc. 20. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!