Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha rápisil egy kisbaba (9...

Ha rápisil egy kisbaba (9 hónapos) az ágyneműre, a büdös lesz?

Figyelt kérdés
2013. márc. 23. 22:36
 1/10 anonim ***** válasza:

jézusom ezt komolyan kérded?

persze hogy igen,szedd el és mosd ki..

nem kell ahhoz kisbabának lenni hogy büdös legyen vmi ha rápisil valaki.

2013. márc. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nagyon keveset pisilt, apósom kiverte a hepajt, hogy úristen, büdös lesz az ágynemű.....
2013. márc. 23. 22:43
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
A vizelet önmagában nem büdös, a felnőtté sem. Attól lesz szaga, hogy baktériumok elkezdik bontani. De azér a pisis ágyneműt le kellene cserélni, szerintem is.
2013. márc. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 wartburg353s ***** válasza:
93%
Én nem vártam meg, hogy büdös lesz-e, rögtön lecseréltem.
2013. márc. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
apósnak igaza van. igen, büdös lesz. ki kell mosni.
2013. márc. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Igaza van apósodnak. Ha pisis lesz az ágynemű (tökmindegy, hogy baba pisitől vagy felnőttétől), azt ki kell mosni. Elég gáz, hogy van olyan, akinek ez nem egyértelmű...
2013. márc. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%

Ha büdös nem is lesz,akkor sem mondható már tisztának az ágynemű,sem olyannak ami egy gyermek alá való lenne.

Szerintem is cseréld ki!

2013. márc. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
jaj atya úr isten!most ez komoly?ha büdös ha nem, le kell cserélni mert kisgyerek alá (sőt felnőtt alá sem) való pisis ágynemű!!!!
2013. márc. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért vicces a lepontozás, nem érdekel a százalékom, szóval nem azért, hanem elképzelem ahogy a kérdező fortyog a válaszokon, hogy egyes elvetemültek képesek lennének lecserélni a pisis ágyneműt, és ezerrel nyomkodja a piros kezeket a pisiszagú ágyán :D
2013. márc. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem ha rápisil egy kisbaba kikell cserelni, meet a bacik elszaporodhatnak rajta zért kesz büdös!
2015. aug. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!