Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Valaki ismeri a jónásos...

Valaki ismeri a jónásos módszert? És valakinek be is vállt?

Figyelt kérdés
Ugyanis most probálkoztam egy ilyennel,és kijelezte hogy márciusban első 3nap voltam termékeny,mi a párommal2.án 1ütt voltunk,és 4napja késik,szerintetek bizakodhatok?:):$Holnap tesztelek de nagyon izgulok!:/Tüneteim 3napja hányinger érzések,folyton morgó gyomor:D:/ néha émelygés.és a lustaság:/ valamint hasszurka amitől mindig beparázok meg néha begörcsölök..:(
2013. márc. 24. 20:05
 1/5 A kérdező kommentje:
Jha valamint van fehér folyásom:/ nemtudom ez jó-e?!
2013. márc. 24. 20:06
 2/5 anonim ***** válasza:
én már terhes voltam,mikor csináltam ilyen naptárat,de bejött,mind a baba neve,mind a fogantatágs napja.szurkolok,sok sikert
2013. márc. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ma reggel párom x epilt hozott,teszteltem és a 2.csik halványan de kijött:) viszont nemtudom h baba e mert a baloldalt alul szúrkálés mintha feszülne is a hasam:(:/ nemtudom miez?!Kicsit megvagyok ijedve de amugy nekem mindenféle ien oldalon kimutatta a termékeny napjaim,és mg1ütt is vtam ak a párommal..de nemtudom mibe higyjek:$
2013. márc. 25. 11:36
 4/5 anonim ***** válasza:
akkor azt hiszem lehet gratulálni halkan:-Dvárj pár napot és csinálj újabb tesztet,az a biztos,de a tuneteid teljesen normális terhes tünetek...
2013. márc. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
háth már2tesztel is 2csikosat jelzet:)
2013. márc. 26. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!