Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » 4 hónap alatt szeretnék...

4 hónap alatt szeretnék lefogyni 10 kg-t, milyen módszert javasoltok? Gondoltam az RFF-re, van valakinek tapasztalata? Vagy más?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok,164 cm, és 78 kg, szoptatás alatt híztam meg, jó lenne a következő baba előtt lefogyni valamennyit.
2009. jan. 3. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Kajara odafigyelni + konditeremberlet aztan hajra!

(Konditeremben tudnak taplalkozai tanacsokat is adni)

(Tigi)

2009. jan. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
2 hónap alatt sikeresen lefogyhatsz 8kg-t! Egy jó étrenddel és megfelelő edzéssel.
2009. jan. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
minimum 8kg-t a 10 is sikerülhet elszántásggal! (kimaradt)
2009. jan. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 4évvel ezelött 8kg-tól szabadultam meg 3hónap alatt, mindenféle mozgás nélkül.

A diétám abból állt hogy nem ettem kenyeret, cukrot és tésztát.

Ettem csirkehúst, halat, salátákkal, fasírtot pulykahúsból.

Most is diétáznom kell, mert feljött egy-két kiló, most is így csinálom.

Nem drasztikus, kb a 2.hónaptól lesz kg-ban mérhető, de az első egy hónapba már látszani fog rajtad h fogytál.

Most annyival különbözik a diétám hogy mindenből light-ot eszek(majonéz, ketchup, sajt), joghurtot eszek meg gyümölcsöket, jóreggelt keksz, meg a norbi mikros kaják közül délbe a 2-es kódut este az 1es kódut. Ha otthon vagy akkor gondolom valamennyire van időd főzni. Majdnem mindent megehetsz amit eddig, csak arra figyelj hogy a főzeléket ne liszttel sűrűsítsd hanem magát a zöldséget paszírozd és azzal sűríts, kevés olajat és zsírt használj. Levest, főtt húst paradicsom mártással, foghagyma mártással nyugodtan ehetsz pl. Kicsit nézegesd a kalóriákat, és amibe több van azt délelött egyed, v max ebédre. Este lájtosabbat egyél, pl hal, csirkemell, persze köret nélkül, salátával.

Ez tutti módszer.

2009. jan. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
54%
Nekem bevált az ÖKONET! Tavaly tavasszal 4 hónapos Reg-enor kúrát tartottam, azalatt 11 kg-ot fogytam! Éheznem nem kellett. Jobb lett a közérzetem, az emésztésem. Tehát nemcsak külsőre változtam. Mindenkinek ajánlom, érdemes kipróbálni!
2009. jan. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolótól kérdezem,hol tudnék utánanézni,mi ez pontosan?
2009. jan. 16. 16:14
 7/7 anonim válasza:

Szia!

Végülis alkalmaztál valamilyen fogyási módszert? Sikerült? Mit tudnál ajánlani? A kérdést akár én is írhattam volna, én is 27 vagyok, nemrég szültem, és még mindig 78 kg vagyok! Katasztrófa. Esténként hasizomra gyúrok és szeretnék rásegíteni, hogy eredményes legyen.

2010. júl. 14. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!