Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Olvastam, hogy másnak is...

Olvastam, hogy másnak is akadt már dolga ágyi poloskákkal. Esetleg valakinek sikerült egy hatásos módszert találnia ellenük? Ha igen, milyen eszközökkel-szerekkel sikerült kiirtani ezeket a dögöket?! Üdv

Figyelt kérdés
2010. márc. 12. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Gyerekkoromban vettünk egy szép ágyat /vagyis kettőt/ Gondolhatod, mi volt hozzá az ajándék?...

Akkoriban ciánoztak, ma már biztos vannak kíméletesebb módszerek is. Kérdezz meg féregírtó kisiparost.

2010. márc. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Patikában veszel bórsavat, pici zacskóban adják, és kb. ingyen van. Körbeszórod az ágy alját, fal mentén, én a falvédőre is szórtam, ágyra is mehet, majd spriccelsz rá vizet. Hagyod rajta egy kicsit, majd kiporszívózod, és persze kimosol minden ágyneműt, huzatot. Nekünk egy ilyen kezelés hatásos volt, és nem látszik meg sehol, ne aggódj! (Lehet, hogy valakinek nem jön be, ezért esetlegesen bocsi, nekünk bevált!)Sok sikert!
2010. márc. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Bórsavas vagyok. Azt nem írtam, hogy ez egy por, icipicit büdös, de túlélhető. Nekem nem tett kárt semmiben, de a biztonság kedvéért tegyél előbb egy nem látható helyre, nehogy aztán az én anyukám csukladjon :)
2010. márc. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy a poloska nappal a plafonra mászik és éjjel onnan veti le magát ha érzi az ember sugárzó melegét.
2010. márc. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. A borsavat kipróbálom, hátha, szerencsére nincsenek elszaporodva, mert mindig próbálom irtani, csak ugye nem olyan egyszerű.


Ui. Inkább foltos legyen az ágy, mint bogaras:)


Üdv

2010. márc. 13. 08:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Sikerült a bórsavas megoldás??
2010. jún. 10. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!