Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Segítséget kérek, nem kritikát...

Domino 01 kérdése:

Segítséget kérek, nem kritikát! A lányom 15 éves, védekeztek, de lecsúszott a gumi. Akkor nem merték elmondani, sajnos most késő (2 hetes terhes). Kérdésem:A családsegítő dönthet úgy, hogy nem engedi a műtétet?

Figyelt kérdés

Bp. -en melyik az az orvos aki emberségesen tudja elvégezni a beavatkozást?

Mire figyeljek? Van érzéstelenítő a tágító előtt? Mennyit adjak az orvosnak? Hogy támogassam lelkileg a gyerekem? Köszönöm a válaszokat!



2013. márc. 28. 19:19
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%
Szóval. A terhesség kezdetét a kimaradt menstruáció első napjától számoljuk. Számold át és akkor pontosan ki tudod írni, hogy hány hetes a lányod(?) Az UH meg volt?
2013. márc. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:
Oké előröl :( Mensije elmaradt...vettünk tesztet,az pozitív volt.Elmentünk dokihoz,megvizsgálta,2 nap múlva visszament.Megint vizsgálat. Ua. visszarendelte jövő hétre,akkor megkapja a papírokat,aztán jöhet a családsegítő.Itt tartunk :( meg az átsírt éjszakáknál :(
2013. márc. 28. 19:54
 13/36 anonim ***** válasza:
100%
4 hetes terhességet nem erősít meg. Én 5,5 hetesen mentem le, 2 hét múlva visszarendelt. Amíg nincs szívhang, addig az orvos nem erősíti meg a terhességet. Mit mondott az orvos?
2013. márc. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
92%
Sajnálom, hogy így alakult... én ehez nem nagyon tudok hozzászólni, de egy javaslat, amint túl vagytok ezen írasd fel neki a fogamzásgátlót
2013. márc. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
UH is megvolt...
2013. márc. 28. 20:02
 16/36 anonim ***** válasza:
100%
Akkor adja ki a papírokat, ha dobog már a szíve. Az kb 6-7. hét körül van.
2013. márc. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%
6 hetesnél előbb nincs szívhang. Kétlem, hogy addig is kiadna bármilyen papírt. Igaz én nem voltam/vagyok terhes. Aki volt biztos, hogy jobban tudja.
2013. márc. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%

A papírral elmentek védőnőhöz, beszélgetés stb. Csekk az abortuszra, befizeted. Aztán megint védőnő. Utána műtét .

Tágító előtt nincs érzéstelenítés. Egy éjszakát kell bent töltenie.

2013. márc. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha jövőhétre vissza rendelte és akkor kapja meg a papírt akkor kb most olyan 5-6hetes között lehet. Mert ha jól tudom csak azután add papírt miután a van szívhang. Azzal kell menni a családsegítőbe és ott megbeszélitek a dolgokat. Csak akkor dönthet úgy hogy nem engedi a műtétet ha a gyerek nem akarja. De jobb ha a műtét után irattat magának gyógyszert ha szeretne még ezek után is nemi életet élni.
2013. márc. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
70%
Saját történetemet leírom én is 15 évesen szültem meg a kislányomat gyönyörű egészséges kislány 9 éves múlt osztály első kitűnő tanuló, cseppet sem bántam mg, és most sem tenném másképpen. Született még két kislányom ők 3 illetve 2 évesek, saját házat vettünk a férjemmel biztos az anyagi háttér, elfogadta a kislányomat sajátjaként. Amikor a legkisebbet szültem pont akkor szült egy 15 éves lány, az édesanyja teljes mértékben mellette állt, csak a baba apukája nem, nagyon jó volt látni, mit meg nem tesz a lányáért és a babáért. Magyarok voltak ahogy mi is.
2013. márc. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!