Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességmegszakítás lesz,...

Terhességmegszakítás lesz, sajnos. A családsegítő értesíteni fogja a szüleimet? Vagy velük nem foglalkozik?

Figyelt kérdés
Szüleimmel nagyon rossz a kapcsolatom,így nem szeretném velük közölni,hogy abortuszom lesz! 18L
2011. júl. 25. 17:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
Felnőtt vagy, nagykorú, ha az abortuszhoz nem kell a beleegyezésük, pénzük, akkor semmi közük hozzá.
2011. júl. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
Mivel nagykorú vagy,nem szólhatnak az engedélyed nélkül.
2011. júl. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Első kérdező: azt mondod,hogy ha nem kell a beleegyezésük. Számomra? A családsegítő nem fogja igényleni akkor az ő jóváhagyásukat? Csak az engedélyemmel?
2011. júl. 25. 17:34
 4/14 anonim ***** válasza:
72%
Ha betöltötted a 18-at, akkor a szüleidet nem fogják értesíteni, kivéve, ha te másképp rendelkezel. Lesz, aki elkísér a műtétre? Ott meg kell adni egy hozzátartozó nevét, arra az esetre, ha komplikáció lépne fel. Ez a hozzátartozó lehet bárki, nemm feltétlenől szülő. De legyen valaki, aki hazakísér utána, mert hiába, h felébredsz utána, sokan kábák még másnap reggelig is.
2011. júl. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
16%
És miért akarsz ilyen szörnyűséget tenni? Ne tedd meg légyszi, bármiért akarod is! Az ott Benned már most egy élő ember!
2011. júl. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Kérlek ne mondj ilyet,ha nem tudsz semmit a körülményekről! Köszönöm!
2011. júl. 25. 22:33
 7/14 A kérdező kommentje:
Egyébként lesz aki elkísér! Szerencsére azért van vki akire számíthatok..
2011. júl. 25. 22:33
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

"Kérlek ne mondj ilyet,ha nem tudsz semmit a körülményekről!"


Teljesen lényegtelen, hogy mi a körülmény. Bármi is a körülmény, az nem változtat azon, hogy az egy élő, és érző ember Benned. A gyilkosság bármilyen okkal is gyilkosság, és a komoly, és valós indok is legfeljebb enyhítő körülmény lehet.

2011. júl. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
17%

Nyugodtan le lehet pontozni, abortuszpártiak, teszek rá.


http://www.youtube.com/watch?v=CjrgGvOuSMo


Jéghideg a vas

A lábamhoz ér

Olyan nedves a padló

Ahogy folyik a vér


Ez az elsõ perc

Hogy itt vagyok


Mama, te félsz

Még nem tudom, miért

Hát nem azért jöttünk

Hogy boldogan éljünk

Nyílik az ajtó

Ki ez az ember

Mit akar tõlem

Mama, hova visz engem


Tényleg ennyi lenne egy élet

Mama, miért hagyod, hidd el

É n szeretlek téged

Miért nem megyünk

Együtt az úton

Ha megölsz nem lesz könnyebb

Azt hiszed, hogy még nem élek

Pedig, ha tudnád

Hogy mindent látok

Mindent érzek

Miért nem megyünk együtt az úton

Azzal, hogy megölsz, nem lesz könnyebb


Mama, te félsz

Most már tudom, hogy miért

Mert meg akarsz ölni

Te így akarsz élni

Ez egy õrült világ

Ahol az anya a fiát

Eldobja magától

Kitépi magából


Kérlek, ne ölj meg

Ez az elsõ perc, hogy itt vagyok

2011. júl. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
97%

Annak, aki ennyire az abortusz ellen van bizonyára nincs ismeretsége egy nemkívánt gyermekkel. Apám nemkívánt volt (pedig családba született, nem csak azért mert megesett mamám). Az egész életére és a miénkre is kihatott. Örüljetek abortuszellenesek, h nektek ezt nem kell érezni, h milyen ilyen családban felnőni, ahol nem akarnak.

Egyébként a kérdező meg csak nem tudja felnevelni, látod, h mennyire fiatal. Rúgjatok másba. Rúgjatok olyan nőkbe, akik megszülik, de kezet elemlenk a gyermekeikre.

Kérdező, nem vagy rossz ember. Sok olyannal találkoztam, akinek volt abortusza, de később családot alapított és jó anya lett. Vigyázz magadra! Egy szülésznő.

2011. júl. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!