Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van olyan 26 hónapos vagy...

Van olyan 26 hónapos vagy annál idősebb gyerek, akinek még turmixolni kell, mert nem hajlandó rágni?

Figyelt kérdés
köszönöm
2011. dec. 21. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem 22 hónapos koráig kellett turmixolni,én már azt is extrém időnek találtam.aztán egyik napról a másikra elfogadta.azóta két éves és három hónapos,de van olyan kaja,amit nem eszik meg,pl rántott hús vagy ilyen rágósabb dolgok.de alapvetően megeszik szinte mindent
2011. dec. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi

ő harap de rágni nem hajlandó , vagy kiköpi vagy egyben lenyeli pedig tud rágni, mert múanyag kanalat szétrágta már...

várok még több segítő választ és köszönöm

2011. dec. 21. 12:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 22 hónapos de nem hajlandó rágni.....az orvos azt mondta, hogy ne aggódjak....fog! Csak nem akar! De már barom idegesítő! Mindent pépesen akar enni....:(
2011. dec. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ilyen tapasztalatom nincs, de szerintem ha tudod, hogy képes rágni akkor nem kéne már turmixolnod. gondolom 1-2 nap nagyon húzós lesz, de ugye éhen még nem halt gyerek, előbb utóbb kénytelen lesz megenni. próbálkozz puha főzelékekkel eleinte meg levesekkel. és legyél következetes.

ha meg úgy látod, hogy nem képes rágni akkor vidd el orvoshoz :(

2011. dec. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A fiam inkább éhen hal, én meg szadista vagyok, nem pürésítek. Amikor éhes lesz, érdekes eszik, tud rágni. Egyre kevesebbet próbálja eljátszani, hogy nem rág
2011. dec. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
igen, enyém lusta rágni, lassan is eszik. A kekszet, csokit az tudja egyedül enni, meg pl. a zöldséges húst, mert azt szereti, de mást nem. Fura gyerek. Majd kinövi.
2011. dec. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!