Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után mennyi idővel...

Szülés után mennyi idővel ment vissza a hasatok? Illetve mikorra fogytatok vissza?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon sokat híztam és a hasam is hatalmas maradt és nagyon rossz kedvem van miatta teljesen kihat a mindennapjaimra:-( nincs kedvem menni sehova se enni se semmi:-( 79kg val mentem szülni 74kgval jöttem ki előtte 50kg voltam! A hasam kb akkora maradt mint 4hónapos terhesen:-( mit csináltatok hogy ismét formában legyetek?

2013. ápr. 7. 08:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Hat en 20kgt húztam, szules utan másnap mar csak 5 kg plussz volt rajtam. A hasam az meg most, tobb evvel a szules utan is nagy, amolyan kotenyhas....
2013. ápr. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezek szerint nem vizesedtél, ez zsír amit felszedtél.

Olyan 2-3 hónap mire lemegy a has, de 1 év, mire lemegy a 20kg!!!

9 hónap alatt szedted fel, nem fog 1 hónap alatt lemenni!

Diétázz ha nem szoptatsz!

2013. ápr. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!