Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Eladjam vagy eltegyem a...

Eladjam vagy eltegyem a babaholmikat?

Figyelt kérdés
Elég kevés a helyünk, viszont jó minőségü holmijaink vannak. Két gyermekünk van, egyenlőre nem tudjuk, hogy akarunk-e még egy gyereket. Ha akarnánk is 3. babát, az legalább 4-5 év múlva lenne. Érdemes inkább eladni, igaz? (panelben lakunk)
2013. ápr. 7. 11:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Én nem adnám el. Ha nagyon kevés a hely, akkor vigyétek el a szüleitekhez, vagy valamelyik baráthoz, rokonhoz. :) Esetleg ágyneműtartóba a ruhákat.
2013. ápr. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Eladnám!

Itthon csak kerülhettem Lányom ruháit, elvittem anyám hoz, ott is csak útban volt a 10 giga 160 literes zsák, de tartogatt a másodiknak!

Na most fiam lesz, adhatok el a ruhákat!!!

Elővettem, van benne pár kis rugi body ami unisex, de fél éves kor után semmi sincs!

A fehérek meg az állásban foltosak lettek, meg soknál elérett az anyag, pedig új ruhák voltak, Tescos, C&A...

Most adom el az összeset, pedig szeretnénk harmadikat, de még 4 évig nem tárolom!!!

2013. ápr. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

add el

nekem sok ruha besárgult foltokban,pedig tisztán vasalva raktam el zsákokban a szekrénybe

a guta megütött,amikor megláttam,hogy a szinte új c&a plüss talpas naci+felső tiszta sárga folt.ha tudom hamarabb eladom,így meg fillérekért kellett odaadnom.nekünk nem lesz több,így nem is kérdés,én mindenét eladom.a pénzt elteszem,és abból veszem meg az új ruhatárát,játékokat,meg ami kell

2013. ápr. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én nem adom el,pedig 2-3 évnél hamarabb biztosan nem lesz 2.,inkább kimostam bezsákoltam,bedobozoltam és eltettem a szekrénybe,jó minőségű ruhák nagyrészük teljesen új csak a fiam hordta.
2013. ápr. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És kiságy, pelenkázó, babahinta, ilyenek?? Amik tényleg sok helyet foglallnak? (és drágák)
2013. ápr. 7. 13:08
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem fiam is és lányom is van. Szeretnénk majd később még egy babát, úgyhogy eltettem a ruhákat. De nem tudom mennyire bírja, legalább 5 évet várni szeretnénk. A babahintát eladtam, a pelenkázót átalakítottuk kisszekrénynek (de ez vissza alakítható) A kiságyunk is olyan, hogy most leesésgátlós ágyként funkcionál, de lehet nem bírna ki még egy babát, ezt majd meglátjuk. Én is a ruhákon dilemmázok sokat, úgyis vennék újakat, olyat ami akkor tetszik, de igazából ezeket meg sajnálom eladni. De rengeteg helyet foglal.
2013. ápr. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
kiságy,pelenkázo meg hasonlo dolgok attol függ mlyen állapotban van,hogy vált be,ha szeretted,praktikus volt és jo állapotu tuti nem adnám el,ruhákat viszont igen esetleg a legszebb darabokat félre tenném
2013. ápr. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is ezen agyaltam, nekünk is csak 2-3 év múlva lesz kistesó, de nem adok el semmit.
2013. ápr. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én megbántam, hogy eladtam és elajándékoztam, mert végül mégis belevágtunk a 3. gyerekbe... úton is van. Most vehetek meg mindent és sokkal kisebb (pl. babakocsiban) a választék (használtan!!), mint pár éve.

Nem tudjátok szülőkhöz, vagy ismerősökhöz feltenni a padlásra?

2013. ápr. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Sajnos nem nagyon van senki, akinek odaadhatnánk, hogy tárolja. Jó a kiságy, a bébijátékok meg a ruhák nálunk a tárolóban elférnek. Pelenkázó nem szétszedhető, azt sztem eladom, meg a babakocsit. A babakocsi amúgy is tropára ment, mert azt napi szinten nyúzzuk, van hogy a két gyerek ül benne egyszerre. :-) Asszem az lesz, hogy kiválogatom a számomra tényleg értékes darabokat, és a többit eladom/elajándékozom.

Ha meg mégsem lesz még egy baba, akkor odaajándékozom családon belül, csak lesz valakinek még gyereke.

Köszönöm a válaszokat.

2013. ápr. 8. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!