Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti mennyire vagytok megelégesv...

Ti mennyire vagytok megelégesve az anyósotokkal ha éppen ő rá van bízva a gyerkőc?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 7. 19:14
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

Teljesen - különben nem bíznám rá :-)


Amúgy óvónő. Az elején voltak gondok a mit egyen/igyon a gyerek témában, de amióta elmúlt 1 éves és a tejet is bevezettük, azóta semmi gond.

Nem csinál mindent úgy, ahogy én, de ezt nem is várom el. Tipikus nagymama.

2013. ápr. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Meg vagyok elégedve, nyugodt szívvel bízzuk rá a fiúnkat, ha éppen úgy adódik. És a fiam is nagyon szeret vele lenni.:)
2013. ápr. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen elégedett vagyok vele, mindent úgy csinál, ahogy mi mondjuk neki, nem önállóskodik. Persze rá sem bíznám olyanra, akiben nem bízok meg 100 %-ig.
2013. ápr. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Teljesen. Egy bajom volt, hogy mindig adott neki egy túrórudit, de mikor szóltunk, hoyg nem szeretjük, hogy ilyet eszik a gyerek nem vett neki többet.
2013. ápr. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy megelégedve, nem alkalmazott csak megköszönhetem neki.
2013. ápr. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát akkor ti szerencsések vagytok! Én nem hagynám a saját anyósomra a kicsit! Mikor 6 hónapos volt kb 1 órát vigyázott rá és mikor elmondta hogy a kanapén altatta a gyereket közben egyedül én teljesen ideges lettem! Ehez hozá tartozik,hogy légzéskimaradásos a kicsi! Már 1 éves de azóta nem vigyázott rá! Meg olyan lekezelő mert azt érezteti mindent jobban tud pedig tinianya volt és csak a férjem az egyetlen gyereke aki pedig elmondta javarészt a mamája nevelte!
2013. ápr. 7. 22:20
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem bíznám rá a gyerekeimet.Hatalmas egója van,ö a tökéletes anya,a tökéletes gyereknevelésével,mindenki más hülye,és nem tud gyereket nevelni.Ha a gyerek reggelire szalámis szendvicset eszik az pazarlás,mért nem eszik szalonnát,mert az van otthol.Közben meg nem veszi észre,hogy az egész rokonság utálja,a folytonos okoskodása miatt.Hála istennek 300km-re lakik.:-)
2013. ápr. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Golan Trevize ***** válasza:

Sajnos anyósommal 2 percig nem lehet egyedül hagyni a gyerekeket...

Folyamatosan figyelni kell, bármikor képes ordítóan nagy hülyeségeket csinálni. Jobban kell rá figyelni, mint a két gyerekre...

2013. ápr. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Teljesen, amúgy is jól kijövünk :)

Amire külön megkérjük, arra figyel, sokat játszanak és foglalkoznak vele, vigyáznak rá. Picit több édességet adnak neki, mint amennyit tőlünk kap a gyerek, de a nagyszülők azért (is) vannak, hogy elkényeztessék a gyereket. És 1-2 túrórudiba hetente nem fog belehalni a gyerek :)

2013. ápr. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon furi a helyzet, mert eddig mindent jól csinált, de ma délelőtt vigyázott a 2.5 évesemre, nem adott neki semmit enni, és kivitte a benti nadrágjában (csak abban) és egy vastagabb pulcsiban az 5 fokban. Finoman jeleztem neki, mit kellett volna. 78 éves, majd legközelebb megbeszélek vele mindent előre. Egyébként jól kijövünk.
2013. ápr. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!