Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha egy wellness szálló kínálat...

Ha egy wellness szálló kínálatában benne van, hogy van a picik részére üveges bébiétel, akkor azért kellhet fizetni?

Figyelt kérdés

Nemsokára egy olyan szállodába megyünk, ahol elvileg van bébiétel, viszont nekem nem egyértelmű,hogy ingyenes-e vagy térítés ellenében lehet venni belőle!

Csak nem tudom,hogy itthonról mennyit vigyek!


2013. ápr. 8. 15:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Jó párszor nyaraltam már a zalakarosi Mendan-ban (kedvenc belföldi szállodám), és természetesen "ingyen" van a bébiétel:)


A kajás pultok tetejére vannak kitéve, ugyanúgy svédasztal szerűen, mint a felnőtt kaják, mondjuk nincs rengeteg féle, kb. 3-4 féle van belőlük. Azt veszed el,amelyiket akarod.

Az én fiam is kajált belőlük:)

2013. ápr. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!