Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az normális, ha egy egy...

Az normális, ha egy egy hónapos baba átalussza az éjszakát? Kicsit aggódom!

Figyelt kérdés

2013. ápr. 11. 13:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Azt gondolom te pont az a fajta ember vagy, hogy ha nincs baj akkor csinálsz magadnak gyorsan.


Miért lenne baj?

Nekem mindegyik lányom átaludt ennyi idösen. Nem gondoltam bajnak, inkább áldásnak.

2013. ápr. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az én fiam is átaludta, igaz tápszeres volt, de viszont 1 hónaposan nappal még 2 óránként evett.
2013. ápr. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
mázlista vagy!!!!
2013. ápr. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Első baba:) anyatejes:) naponta olyan szinten velem akar lenni és szopizni, hogy el szoktam felejteni, hogy aludni is szokott, amikor leteszem, max egy-két órát alszik napközben, most is épp:) ez kész csoda:)
2013. ápr. 11. 13:34
 5/13 A kérdező kommentje:
No igen:) a hátulütője a dolognak, hogy reggelente tejtől csucsogva ébredek:D
2013. ápr. 11. 13:35
 6/13 anonim ***** válasza:
Jó sz@r neked.
2013. ápr. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 gabszem ***** válasza:
Örülj neki :) Kislányom 6 hetes korától alussza át az éjszakákat. De ő tápszeres volt. Ha éhes úgyis szól, ne aggódj.
2013. ápr. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Biztos nincs baj, mivel én is átaludtam anno 23 éve. Ehhez pesze az kellett, hogy jó tele legyen a pocakom. Ja és ne hallgassatok a védőnőre, ha azt mondja, hogy kövér a gyerek, csökkenteni kell az adagot, mert abból csak sírás lesz. Később, ha szeret sportolni úgyis lemozogja. Személyes tapasztalat! :-)
2013. ápr. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
A kislányom most 2 hónapos, az első két hétben egyszer kelt fel éjszaka, azóta reggelig alszik:) és nem aggódunk, inkább örülünk, hogy mi is tudunk aludni
2013. ápr. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Akkor jò:) a hàtulütôje az, hogy egêsz nap fenn van, nincs 2 percem egész nap. Nekem pont azt mondta a nôvérke, hogy etessem, mindegy a sùly:) de gyönyörûen hízik, most is rajtam lòg épp:))
2013. ápr. 12. 10:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!