Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Normális ha 19 évesen ilyenekr...

Normális ha 19 évesen ilyenekre gondolok (lent )?

Figyelt kérdés

nos a lényeg : szeretnék kisbabát :), minden vágyam egy kicsi baba.. igaz még most suliba járok de akkor is.. úgy szeretnék családot..

engem valahogy nem vonz az hogy bulizni akarok , meg lerészegedni.. soha nem is vonzott ..

mit gondoltok erről ?



2013. jan. 2. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennyi idős koromban én is ilyen voltam. Még szerencse, hogy nem volt társam, aki partner lett volna bennem. Elvégeztem a főiskolát, és még aztán is kellett várnom jó sok évet. De nem maradtam lesz semmiről.
2013. jan. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ugyan ilyen voltam 19 évesen , most 22 leszek pár hónap múlva még mindig ugyan igy szeretnék, párom idősebb ő is akar évek óta együtt vagyunk. De annak ellenére, hogy bennem van ez az érzés tudom, hogy előtte be kell fejeeznem a főiskolát és dolgoznom is kell, mert utána egy gyerekkel aki nem sokáig lesz pici baba .. utána sokkal nehezebb lesz és mindent megszeretnék neki adni..De ettől függetlenül úgy gondolom normális , hogy így érzel :)
2013. jan. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

az unokahúgom is hasonló gondolkodású, csak ő 15. az 4 évvel kevesebb...


mondjuk ő nagyon felelősségteljes, süt-főz, takarít, és emellett jó tanuló. csak az a probléma, hogy egyáltalán nem ambiciózus, nem érdekli egy egyetem sem, ő csak férjhez akar menni, és családot alapítani.

nála az egész korai lenne, mert lehet hogy megváltozik a véleménye erről a témáról.


de nálad, mért lenne furcsa? pár évvel ezelőtt, mikor annyi voltam, mint te, én már az egyetem mellett babáztam és volt egy férjem.


nem baj, ha máshogy gondolkodsz mint a többiek. megértelek.

2013. jan. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sztem tök normális. Én egész életemben kisbabára vágytam, mindig is jól kijöttem a bébikkel, aztán mikor 14 évesen összejöttem a párommal, még erősebb lett az érzés bennem, h családot szeretnék. Most 21 vagyok, a párom még mindig ugyan az és 6 hetes a kislányunk. A legnagyobb boldogság az anyaság, főleg annak, aki mindig is vágyott rá.
2013. jan. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!