Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek mennyi pénz marad a...

Nektek mennyi pénz marad a családi kasszában ha kifizettetek minden számlát, hitelt stb? Hány gyereket kell eltartani belőle?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 13. 20:23
1 2 3 4
 31/33 donne válasza:
0%

én ezt nem értem hogy marad valakinek 200 rugója??!

ha kifizette a rezsit pl:

hol a f..ba van magyarországon olyan hely ahol 200 ezernél többet keres 1 ember???

mondjátok már meg, mert akkor azonnal indulok..XD

vagy külföldön dolgoznak?? mert az már messze nem ide tartozik..

2013. okt. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

19. vagyok.

Átlagos melónk van, középfokú végzettséggel, én területi képviselő vagyok, a párom pedig asztalos, Bp. mellett élünk.

A párom 240 órát dolgozik a melóhelyén havi 180e Ft-ért, ebből 40-re van bejelentve... Mellette fusizik, amiből összejön még 50-100e Ft, de ezt ugye a melón kívül csinálja, vagyis ne irigyeljétek ám, egy átlagos ember a felét nem bírná annak, amit ő (pl. én sem)!

Én havi 160 órát dolgozom nettó 150-ért + 30e cafetéria + 10-40e bónusz + céges autó és telefon szinte korlátlan használatra.

Ill. a gyerekekre kapunk 60e Ft-ot, mert egyikőjük sajnos tartós beteg :(

Így jön össze kb. 400-450e Ft, ami ugyan soknak tűnik, de ebből csak a lakáshitelünk 107e Ft, úgyhogy 200 simán elmegy erre és a rezsire.


Amúgy mifelénk ezek a bevételek abszolút átlagosnak számítanak, van pár ismerősünk, akik 500e nettót keresnek + egyéb juttatások...

2013. okt. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

30-as vagyok.Igazad van, férjem külfölsön dolgozik, de nem volt benne a kérdésben, hogy csak az válaszoljon, aki itthon dolgozik.

A lakás rezsistől kijön egy százasból, így marad az említett 5-6-700.000 ft (attól függ hány órát dolgozik az adott hónapban)

2013. nov. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!