Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tennétek, hogyan kezelnéte...

Mit tennétek, hogyan kezelnétek a helyzetet?

Figyelt kérdés
Nagyon röviden ,mert ez ennél sokkal húzosabb ,na de: anyósom annó mindent bevetett ,hogy köztünk ne legyen jó a kapcsolat,a lány unokájára sem volt kiváncsi évekig,a hozzáállása messze nem oylan volt amilyennek egy mamának lennie kéne ,de mondta is ő fiúpárti . A párom a saját fia mondta már nekem ,hogy hanyagoljam mert vele valóban nem lehet jóban lenni . Most ,hogy fiúunoka született állandóan teper a kislánnyal is elkezdett foglakozni stb ..annyira nem jön be nekem ez a viselkedés és olyan gyomorforgató érzést kelt bennem a kislánynak sem tetszik .

2013. ápr. 15. 09:33
 1/2 anonim ***** válasza:
40%
Megmondanám Neki a magamét, hogy csak úgy füstölne!!! Persze el nem tiltanám. Akár mekkora se..fej akkor is a nagyanyja. Idővel a gyerekkk is rájönnek, ahogyan a párod fia is és akkor majd nem akarnak mamàzni. Na ezt köszönheti majd magának!
2013. ápr. 16. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen remélem is !Én szerettem volna annó ,hogy jó legyen a kapcsolat ma már csak azt szeretném ,hogy hagyjon minket békén !
2013. ápr. 20. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!