Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan kezelnétek a helyzetet?

Hogyan kezelnétek a helyzetet?

Figyelt kérdés

A barátnőmék és mi is elkezdtünk próbálkozni a teherbeeséssel. Nekünk sikerült. Nekik még nem. Hogyan kezelnétek a helyzetet, amikor neked minden percben ez jár e fejedben, ő pedig arra vár, hogy végre neki is pozitív legyen a tesztje.

Várom véleményeteket!


Köszi


2010. nov. 26. 10:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát tapintatosan. Bár nem tudom őt mennyire viseli meg a sikertelensége (vagy inkább későbbi sikere).
2010. nov. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem kolléganőim voltak így - egyikük pikk-pakk teherbe esett, a másikuk többedjére sem, sőt vetélései is voltak. Aztán lombik programosok lettek, akkor sikerült. Az első nagyon tapintatos volt, nem áradozott állandóan erről, ha kérdezte választolt, de visszafogta magát. Mára mindketten boldog kétgyerekes anyukák. :)
2010. nov. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt hiszem ez lesz a jó: nem beszélek, csak ha kérdez :)
2010. nov. 26. 10:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Tudatosítani kell magában a barátnődnek, hogy ez nem verseny. Az a kis élet, akit az ember kap egy ajándék, annyi mindenen múlik a teherbeesés, sokan hónapokat, éveket próbálkoznak (pl mi is) mire sikerül, nem szabad ezt hajszolni, TÜRELEM!!!! De az bitos nem esik jól a barátnődnek, ha sokat lelkendezel ezzel kapcsolatban.
2010. nov. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi több, mint két éve vártunk már a babára, mikor a legjobb barátnőm várandós lett, ők nem is tervezték. És képzeld, egy hónapra rá nekem is pozitív lett a tesztem :):) Most együtt várjuk a babákat, ő 19 hetes, én 15.

Nem tudom, hogy a barátnőd hogy éli meg a helyzetet, ha vagytok olyan jóban, esetleg beszéljetek róla. Ha úgy látod, hogy bántja, hogy nekik még nem sikerült, tényleg csak akkor beszélj, ábrándozz a babáról, amikor kérdez. De ha igazán jó barátnők vagytok, veled együtt fog örülni a terhességednek, úgy, ahogy én örültem a barátnőmének.

2010. nov. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Megbeszéltük. azért nem lesz túl lelkendezős mellette. akkor könnyebb lesz talán neki is kicsit.
2010. nov. 28. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!