Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A férjemet idegesíti ha sír a...

A férjemet idegesíti ha sír a gyerek és nem tud tőle aludni hazaküldött a szüleimhez és nem tudom hogy adjak e ennek a kapcsolatnak még egy lehetőséget vagy hagyjam abba?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 15. 20:09
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
64%

Ez nagyon durva.... Nem, nem kapna még egy lehetőséget.


Azóta keresett titeket? Mióta vagy anyukádéknál?

2013. ápr. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
48%
jezusom! ez eleg durva! hat en nem adnek emiatt, viszont a babanak kell apa, igy, ha meg tud valtozni a hozzaallasa, akkor igen! max. kompromiszum, hogy kulon szobaba megy a baba vagy egyutt. de ugy is hangosan fog sirni! nem is ertem, hogy juthat vlkinek ilyen az eszebe!
2013. ápr. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
78%

Én sztem. fogsz adni.

De én elküldeném a fran*ba és megszakitanék vele minden kapcsolatot...

2013. ápr. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
42%
Én ez esetben elmentem volna a szüleimhez és gyereket pedig ott hagytam volna, csináljon akkor ő vele valamit ha annyira zavarja.
2013. ápr. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
7%

Szoktasd le a gyereket az éjszakai evésről. Éjjel csak teát adj neki, és ne vedd ki az ágyából, akkor sem, ha sír.

Anyáink sem etették éjjel a gyereket, mert akkor ők sem tudtak volna másnap dolgozni. A párod, ha napközben dolgozik, akkor igaza van,ha éjjel aludni szeretne.

Nem értem, hogy a mai anyukák miért nem látják ezt be. Nekik és a gyereknek is rossz, ha nem alusszák át az éjszakát.

3 gyerekes anyuka.

2013. ápr. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
másfél hónapja vagyunk a szüleimnél szokott jönni igen de már nem bízom benne hazahívott de nagyon gondolkozom még rajta nem tudom eldönteni a fiam érdekében hazamennék de a saját érdekemben viszont nem ezért nem tudom adjak még egy utolsó lehetőséget
2013. ápr. 15. 20:22
 7/25 anonim ***** válasza:
77%

Hát nem tudom..... az első 2-3 hónap, amit max éjszakai rendszeres sírással tölt a baba. ha ennyit nem bír ki, akkor a későbbi évekre mit fog mondani? pl. a dackorszakra?

vedd magad mellé éjjel a babádat, ha szoptatod, és szinte soha nem fog sírni. Gondolom te nem mész másnap dolgozni:DDDDDD

egy másik 3 gyerekes anyuka

2013. ápr. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
51%
Ha csak ez a gond, hogy nem tud aludni és más különben rendes ember akkor fogad vissza. Ha dolgozik másnap az apa, és rosszak az idegei elképzelhető, hogy így viselkedett. A gyereknek kell apa, ez a fontos. Viszont a dolgozó embernek meg kell az alvás. Én nő létemre ilyen vagyok, ha nem hagynak aludni, ordibálok. A párom horkol, külön alszunk.
2013. ápr. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
81%
Az ő gyereke is nem? Hát nagyon durva, de szerintem később sem lesz jobb, mert a gyerekek eléggé hangosak és zűrösek minden életkorban, nem hiszem, hogy toleránsabb lenne később. Engem ez teljesen ledöbbentett, hogy lehet valaki ilyen. Mondjuk az én férjem ritkán ébredt fel a sírásra, fáradt volt és jó alvó.
2013. ápr. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem egy gyerek mellett is majdnem annyira toppon kell lenni, mint a munkahelyen, te sem teheted meg, h nappal alszol. Azonkívül van hogy az anya bármit csinál, a gyerek akkor is sír, és a lakás legtávolabbi sarkából is zavarja a pasit. Akkor mit kellene tennie? Menjen ki az utcára éjszaka a gyerekkel ,h ne zavarja a nagyurat? Nonszensz.
2013. ápr. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!